Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg éri vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg éri vagy nem?

Figyelt kérdés

Gondolkodom hogy újra össze költözzek-e a párommal vagy se.

Segítsetek ti mit tennétek a helyemben?

Tömör lényeg:

26vagyok egyedül élek, a pasi 33éves az apjával él ő a fönöke is neki dolgozik.

Amikor együtt éltünk és én voltam neki a fontosabb nem a munkája, én el rontottam azzal hogy féltékeny voltam rá. Az ő részénél meg az apjának nem tetszett hogy velem élt, mert tudni akarta hogy mennyi pénzt költ rám és mennyi pénzt add nekem, és az se tetszet neki hogy szelfi képeket küld nekem a facebookon amikor nem vagyunk együtt és hogy telefonon tartjuk a kapcsolatot nem tetszett az apjának az hogy a fiával szoros kapcsolatot ápoltam.

Egyszóval ha újra össze költöznénk nem lehetne vele, szoros a kapcsolatom mert az apját zavarja és szereti ha a fiát bármikor tudja ugráltatni és kéznél van, a pénzben pedig egyáltalán nem számíthatnék rá mert akkor kihasználom címszó.

Szexelni pedig heti 3 lehetne csak mert a minden napos szexet sokalja pedig akit szívből szeretek azzal szeretem minden nap. Szeretni szeretem de már nem úgy akarom is meg nem is. De nem látom hogy meg érné nekem együtt élni egy ilyen emberrel.


Ti mit tennétek ha még szeretnétek de már nem úgy és akarjátok is meg nem is mert a józan eszem azt mondja hogy ő nem tudja milyen egy egészséges normális kapcsolat és nem tudja mi a normális és mi nem mert ha tudná nem ilyen lenne.



2018. febr. 9. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyanús ez nekem. Mondjuk tudok olyan párt akiknek ez így kényelmes, hogy nem lógnak minden nap együtt. Arról viszont nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire mély szeretet ez így, vagy inkább csak kényelem, tűrés és vágyak kiélése.


Ha te többre vágysz, akkor ne pocsékold rá azt időd és kész! Keress mást!

2018. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyire eltérő igények mellett erőltetni ezt a kapcsolatot. Én teljesen megértem, ha valakinek nincs igénye mindennapos kapcsolattartásra (a megmélyebb szerelem esetén sem), mert pontosan ilyen típus vagyok, de ezt egy ragaszkodóbb ember sose fogja tudni átérezni és ez rengeteg konfliktust és elégedetlenséget szül.


Az viszont, hogy ennyire függ az apjától és annak a véleményétől, semmilyen szinten nem normális. Messziről kerülnék egy olyan embert, akinek 30 éves korára se jött meg az igénye arra, hogy elvágja a köldökzsinórt.

2018. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért írtad ki újra?
2018. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!