Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 és fél éve vagyunk a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 és fél éve vagyunk a párommal,van egy 1 éves lányunk.Ellaposodott köztünk a dolog egy ideje.Megmondta kb 3 hete hogy van valakije,de nem tudja mit akar. Mit tegyek? Egyáltalán tegyek valamit?

Figyelt kérdés
Engem is szeret,de valami az uj nőhöz is huzza.Elutazott egy napra és mind a ketten hiányoztunk stb.Köztünk egy ideje nem volt semmi hogy rendezze a dolgait a fejében, de sajna a másik nővel minden nap találkozik mert a kollágája.Ma szexeltünk egyet és azt mondta ő ettől várt valamit.Én magyaráztam hogy egy ijen délutáni 5 perces szextől nem lehet mit várni főleg ugy hogy ki se szált belőlem szinte és a gyerek már ott volt.Mondtam ilyet nem lehet egy lopott órával összehasonlítani.Azt mondja nem akar elköltözni itthagyni meg szeret,de döntésképtelen.A dolgot nehezíti hogy sokat dolgozik éjszakás és így egymással beszélgetni sem tudunk nyugodtan.Van még értelme probálkoznom?Hogy szerezzem vissza?
2008. okt. 27. 18:34
 1/3 anonim válasza:
Ha ragaszkodsz hozzá érzelmileg, akkor várd ki a fejleményeket. Szerintem ez is egy eredmény, hogy őszinte veled. Előbb-utóbb választani fog. Gondolom, nem könnyű (legfőképpen neked), de talán érdemes végigcsinálni. Ha meg nem jön össze, akkor még elég fiatal vagy új életet kezdeni. (soha nem késő!) Ez az én véleményem, de döntened neked kell!
2008. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáljatok elmenni kettesben , gyerek nélkül legalább egy napra, egy idegen helyre ahol csak ti ketten

vagytok.Éljétek ki magatokat egymásnak.

2008. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyereket passzold le egy kis időre,s beszéljétek meg a dolgot.Gondolom a kislányra koncentráltál,amit megértek,de a férfiak mellőzve érzik magukat.Biztosítsd,hogy próbáljatok meg hetente pár órát együtt tölteni,addig a kislányra vigyázzon valaki.Éjszakára is találjatok felügyeletet,s menjetek el vacsizni,vagy beülni valahova,s kérdezd meg tőle mi az ami hiányzik? Gondolom a figyelem, ezt add vissza neki,de ő is legyen türelmes,a gyerek megváltoztat mindent.Drukkolok!!!!A másik nő vígasz,nem lesz hosszú távú,de ne legyen rendszeres a vadászata.Egy botlás belefér,de ennyi!
2008. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!