Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ez zavaró? Ha teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez zavaró? Ha teljesen kiegyensúlyozott a kapcsolatotok akkor zavar benneteket, ha a barátnőtöknek nem teljesen sima a lába, nem teljesen frissen mosott a haja, nem szett fehérnemű van rajta, hanem más bugyi más melltartó?

Figyelt kérdés
De csak pl 10 randiból 1szer. Lényeg: zavaró hogy ha nincs meg minden találkozás alkalmával a tökéletes kezdeti idill? 23/L
2010. jún. 7. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek olyan dolgok amiket észre se veszünk 10ből 11szer.
2010. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetro ***** válasza:
100%
nem. az a zavaró, ha nem érhetek hozzá a lábához, mert az épp nincs frissen borotválva, és ő ezen parázik.
2010. jún. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval eggyetértek.

18/F

2010. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
A haj, meg a szőrtelenítés fontos, de egyáltalán nem napi szinten. Csupán annyi, hogy ne váljon rendszeressé. 10-ből 1-szer senkit nem zavar. A szett fehérnemű meg szerintem senkit nem érdekel a csajokon kívül. Kb mint a cipő.
2010. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Én is egyetértek a másodikkal. Rohadtul tudja idegesíteni a pasit, ha a pasi ezért meg azért nem érhet hozzá,nem láthatja azt. Teljesen fölösleges parázni ezen csajok. Gondolok itt például arra, hogy a csaj szex előtt alig meri levenni a bugyiját, mert, hogy neki kicsit szőrös...vagy hogy ne simogasd a lábam, mert nem borotváltam meg. Ki a faszt érdekel, ha egy pasi szereti a csajt akkor nem azért simogatja a lábát, mert szép selymes, hanem azért, mert meg akarja simogatni.punktum
2010. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Én is egyetértek a másodikkal. Rohadtul tudja idegesíteni a pasit, ha a pasi ezért meg azért nem érhet hozzá,nem láthatja azt. Teljesen fölösleges parázni ezen csajok. Gondolok itt például arra, hogy a csaj szex előtt alig meri levenni a bugyiját, mert, hogy neki kicsit szőrös...vagy hogy ne simogasd a lábam, mert nem borotváltam meg. Ki a faszt érdekel, ha egy pasi szereti a csajt akkor nem azért simogatja a lábát, mert szép selymes, hanem azért, mert meg akarja simogatni.punktum ÁMEN
2010. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Hát... ha egy kiegyensúlyozott kapcsolatban zavaró tényező van, amit nem tudnak megbeszélni, akkor az csak papíron kiegyensúlyozott kapcsolat. Magyarán egy lósz*r...


FS

24/F

2010. jún. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
nekem volt egy pasim aki tuti h nem feküdt volna le velem ha pl azelőtt nap borotválkoztam de aznap nem...:D:D:D...de hát nem is tartott sokáig a kapcsolat és ő járt rosszabbul...a mostani párom...neadjisten nem borotválkozom sincs semmi probléma...sőt...:D
2010. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!