Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény? (hosszabban)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény? (hosszabban)

Figyelt kérdés

Eddig nem voltam benne biztos, hogy ki akarom-e írni ide, de egyik barátomtól se kapok egyenes választ vagy már unják a témát/kínos. Szóval. Van egy srác aki nagyon sokáig tetszett. Előtte volt egy fel éves kapcsolatom, azelőtt egy három hónapos, szóval voltak már fiúk az életemben, szerelmes is voltam, de ez valahogy mégis más volt. Mintha a lelkitársamat találtam volna meg benne. Egyre közelebb kerültünk, már néha úgy voltam vele, nem is zavar ha nem lesz köztünk semmi, mert annyira fantasztikus ember hogy mindenképp szeretném ha az életemben maradna. Teltek a hónapok, volt egy két jel ami utalt arra hogy talán kölcsönösek az érzelmek, de nagyon jól titkolta és ha tudta, elnyomta ezeket - úgyhogy volt, hogy már le is mondtam róla. Aztán egyik este összejöttünk végre. Fantasztikus volt, soha nem csókolt még meg senki úgy mint ő, nagyon aranyosan kezelte, másnap megbeszéltük, és végülis ő kérdezte meg, leszek-e a barátnője. Igent mondtam.

Az első hét királyul telt, körbejártuk Pestet, sokat voltam náluk, beszélgettünk, hülyéskedtünk, olyanok voltunk mint azelőtt, csak a kínos csendeket meg lehetett tölteni csókokkal.

Aztán, két hét múlva szakított. Nem értettem pontosan miért, sokat magyarázta, de nem értettem, pedig sokszor kérdeztem vissza. Szeret, de neki nem mennek a kapcsolatok, furcsa érzés, nem jó, rossz előérzete van, nagyon erős érzelmei vannak és fél tőlük. Előre eldöntötte hogy nem fogunk összejönni, mert tudta magáról hogy ő ilyen, de azt mondta, egy idő után annyira megszeretett hogy az érzések irányították őt. Először szünetet beszéltünk meg; kérdeztem hány napot adjak, mire azt mondta, nem tud időt mondani, majd ha minden rendben lesz a fejében. Azt mondtam, nem tudom hogy tudok e rá várni, ő azt hogy ne is tegyem, mert tudja hogy nem ő kell az én boldogságomhoz.

Szakítás után furcsa volt, mert előtte minden percet vele töltöttem. Pár napig majdnem kicsattant az örömtől, én a halálomon voltam. Aztán ő lett szarul, és én kezdtem el megint élni. Most tartunk ott, hogy nem tudom, mi van.

Szóval, már az első napon eldöntöttem hogy én nem fogom őt keresni. Ő szokott odajönni hozzám beszélgetni, ha ilyenkor udvariasságból kérdezek valami olyasmit hogy “és milyen napod volt?” elkezd hadarni és vagy húsz percig beszél, rengeteget bámul rám, és amikor elbucsuzunk, hosszasabban ölel meg mint mast. Egyik nap amikor elbúcsúztam tőle, véletlenül ugyanarra hajoltunk, és nagyon viccesen jött ki az egész.

Később este barátnőm irt, hogy amikor mentek haza, a srác megkerdezte tőle hogy szerinte szeretem e meg ot, mire baratnom mondta hogy szerinte igen, erre ő azt hogy “akkor jó”, pár héttel később pedig azt mondta neki, hogy úgy érzi, én már lezártam ezt az egészet (mármint a srác érzi így)

ha csak egy random fiú lenne, hagynám, de annyira megérintett, és nehezen tudom elengedni. Valamennyire sikerült de még szerintem összejönnék vele. Van értelme várni rá? Meg tudom valahogy valtoztatni a gondolkodását? Vagy bárhogyan hatni rá?


2018. febr. 17. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell "varni".

Szerintem direktben semmit nem kell csinálni. Nem is tudsz.

De parancsszora elfelejteni sem fogod.


Amugy nem erne meg rakerdez

2018. febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs, elküldte mielõtt befejeztem.


Amúgy nem érné meg rákérdezni, mi van?


Vagy én értettem félre, és úgy zártátok le, hogy õ idõt kért és szól, ha mégis folytatná?


Szóval azt nem értem teljesen, hogy lezárásban maradtatok ès õ ebbe belenyugodott vagy abban hogy õ még gondolkodik?

2018. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy őszinte tisztázó beszélgetés sokat segíthet, feltéve, hogy ő is nyíltan megmondja, hogy mi volt a problémája, és hogy most mit akar. Lehet, hogy egyszerűen megijedt egy kapcsolattól annak idején, vagy tapasztalatlan volt, akármi, szerintem annyi a lényeg, hogy ha úgy érzed, akkor mondd meg neki, hogy megérted, ha akkor megijedt, csak legyen őszinte, és beszéljétek meg. Vannak olyanok, akikkel nagyon nehéz (általában súlyos lelki sérültek), akik mondjuk durván önbizalomhiányosak, gátlásosak, önsorsrontók, lehet, hogy ő is ilyen, nem tudom.
2018. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vörösmarty Mihály: AZ EMBEREK


1


Hallgassatok, ne szóljon a dal,

Most a világ beszél,

S megfagynak forró szárnyaikkal

A zápor és a szél,Könyzápor, melyet bánat hajt,

Szél, melyet emberszív sohajt.

Hiába minden: szellem, bűn, erény;

Nincsen remény!


2


Hallátok a mesét: a népnek

Atyái voltanak,

S amint atyáik vétkezének,

Ők úgy hullottanak:

A megmaradt nép fölsüvölt:

Törvényt! s a törvény újra ölt.

Bukott a jó, tombolt a gaz merény:

Nincsen remény!


3


És jöttek a dicsők, hatalmas

Lábok törvény felett.

Volt munka: pusztított a vas!

S az ember kérkedett.

S midőn dicsői vesztenek,

Bújában egymást marta meg.

S a hír? villám az inség éjjelén:

Nincsen remény!


4


És hosszu béke van s az ember

Rémítő szapora,

Talán hogy a dögvésznek egyszer

Dicsőbb legyen tora:

Sovár szemmel néz ég felé,

Mert hajh a föld! az nem övé,

Neki a föld még sírnak is kemény:

Nincsen remény!


5


Mi dús a föld, s emberkezek még

Dúsabbá teszik azt,

És mégis szerte dúl az inség

S rút szolgaság nyomaszt.

Így kell-e lenni? vagy ha nem,

Mért oly idős e gyötrelem?

Mi a kevés? erő vagy az erény?

Nincsen remény!


6


Istentelen frígy van közötted,

Ész és rosz akarat!

A butaság dühét növeszted,

Hogy lázítson hadat.

S állat vagy ördög, düh vagy ész,

Bármelyik győz, az ember vész:

Ez őrült sár, ez istenarcu lény!

Nincsen remény!


7


Az ember fáj a földnek; oly sok

Harc - s békeév után

A testvérgyülölési átok

Virágzik homlokán;

S midőn azt hinnők, hogy tanúl,

Nagyobb bűnt forral álnokúl.

Az emberfaj sárkányfog-vetemény:

Nincsen remény! nincsen remény!

2018. febr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!