Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az van hogy pár hónapja együtt vagyok egy fiúval én 20 éves vagyok ő 18...mar az elejen gondoltam hogy nem biztos hogy jo otlet osszejonni egy 18 eves fiuval de hat belevagtunk, o katona es csak hetvegen vagyunk egyutt, viszont olyanokat csinal hogy szinte egesz heten nem keres amit irok neki meg se nezi kozben meg latom hogy elerheto,volt hogy egy hetig nem is keresett pedig itthon volt hetvegen , akkor lesz*rtam a dolgot hogy nem er ennyi idegeskedest megint en jarok sz*rul stb.hagynom kellene, de hat ujra keresett en meg elegge szeretem ahhoz hogy ezt elnezzem neki, a kifogasa az volt hogy vizsgazott nem volt ideje terepen voltak egesz heten. Szerintem 5percre azert fel lehetett volna hivni a masikat hogy legalabb erezzem hogy gondol ram. Megint ez a szitu egesz hetvegen egyutt voltunk , miota visszament ujra nem keres es szinten nem nezi meg amit irtam neki.
2018. febr. 20. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Zárd le!
2018. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj neki neten kívül. Legközelebb beszéld meg vele ezt. Ez nem kakaó, hogy mondjuk és kapjuk. Ezt meg is kell beszélni.
2018. febr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is elmondanám neki, hogy ez baromi rosszul esik! Mondhat bárki bármit, ha valaki keresni akarja a másikat tud rá időt szakítani...


Mondjak rá példákat?

- wc-n ülve, takarodó után, evés közben 1-2 sor leírása, vagy az üzenetek elolvasása.


Ezek az emberi "magán" percek mindenki életében napjában többször is megadatnak, még egy katonának is!


Számomra nem lenne mentség erre...

Vagy változtat, vagy menjen a fenébe...


Megkérdezném azt is, hogy ő mit szólna, ha elfelejtenék szólni, hogy elutazom hétvégén aztán végig elérhetetlen lennék, ő meg jól pofára esne, mikor jön, hogy nem vagyok otthon, de még arra is böffentenék, hogy elolvassam amit ír...

2018. febr. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne vedd komolyan pasizz ismerkedj .
2018. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!