Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi az amit megtennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az amit megtennétek a barátnőtőkért, akit szerettek? Mi a "legdurvább" dolog amit még bevállaltok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

darabolós szexet kivéve bármi. =)


19/f

2010. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani szerintem. Például ha azt mondom, életet áldozni érte, az gondolom, elég "durván" hangzik, de valószínűleg a pillanat hevében, gondolkozás nélkül hozott döntés lenne. Míg mondjuk mindennap órákat utazni csak azért, hogy láthassuk egymást, nem tűnik annyira "durvának", hosszú távon mégis simán van akkora áldozat.
2010. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hogy én mit tettem egy lányért? hát, lássuk, amikor még barátja volt, összeugrottam vele, úgy, hogy a srác zsaru volt és fenyegetett, szüleivel balhéztem, haverjai közül jópárat elintéztem, abbahagytam egy sulit, legyalogoltam 20 km-t, és ilyesmi... ezt egy lányért, nem másért. ez durvának számít? szerintem eléggé.
2010. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó: ez max azért durva, mert úgy feküdtél össze vele hogy volt barátja. Azért egy kis tisztelet járna a srácnak, elvégre az ő barátnője, még akkor is ha a csaj már nem szereti.


Mint írták, a pillanat hevében én sem gondolkoznék, mindenképpen tenném amit kell.

2010. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"legyalogoltam 20 km-t"


A mai világban már ez is durva sporttevékenységnek számít? :) Más ennyit naponta fut, nemhogy gyalogol... :DD

2010. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!