Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Tudom, lehet, hogy hülyeség, sőt valaki szerint biztosan, de engem zavar.


A barátommal lassan 2 éve együtt vagyunk. Nem igazán használja a FaceBook-ot (van kint neki 2 profilkép és kb ennyi), viszont én már a kapcsolatunk kezdete óta szerettem volna kitenni, hogy kapcsolatban. (Én sem igazán használom az FB-T) Ő viszont nem, mert hogy ezt minek mindenki tudtára adni? Aki fontos, az tudja, hogy barátnője van. - ez volt a válasza.


Instagram. Szeretnék kitenni egy közös képet - nem lehet, mert hogy ez nem tetszik a képen, meg az nem.

Volt egy srác, aki totál odáig volt értem, de nekem nem jött be, viszont nagyon romantikus is. A barátom nem az. Most sem tetszik a srác, egyszerűen azért hoztam most fel, mert az a romantika hiányzik a barátomból, ami benne megvan.

A másik ez az Instás dolog. A srác utoljára 3 éve töltött fel egy képet oda. Annó elmondta, hogy nem használja, nem lájkol semmit, nem tesz ki semmit, stb.. fél éve lett barátnője. Kiírta leírása a monogramját, van kint vele közös kép, sőt a barátnője is tett ki, oda kommentelt és lájkolta is. Na, én is ezt szeretném, de hogyan vehetném rá.. vagy nem tudom. Bár barátom se használta az Instát lassan 1 éve.

Régen (előttem) nagy csajozós volt, hülyítette a lányokat, az akkori nőjét fel se vállalta, szóval nem tett ki semmi képet, stb.. bár már nincsenek fent azok a lányok neki sehol.. de akkor nem értem miért nem bír kitenni egy képet.. ha már mindenki amúgy is tud rólam.


Szülei, kistesói imádnak, barátaival szilvesztereztünk.. munkatársait is ismerem.. nem értem :( Nekem ez jól esne.


23N, 22F


2018. márc. 5. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Soha semmilyen kapcsolatomban nem tettem fel közös képet.Sőt még az én fotóm sincs fenn,aki ismer,kép nélkül is ismer. N
2018. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, sokan vannak így.


De én szeretnék legalább egy képet kitenni, dicsekedni.


Most is egyik barátnőm a barátjával kitett egy fürdős képet. Bár sok értelme nincs, mert csak a lábuk látszódik a kádban, de épp ez az, hogy kint van.. és nem hurrogja le a csávó, hogy szedje le.. :(

2018. márc. 5. 22:41
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Inkább az a kérdés, miért fáj neki, hogy 1-2 képet kirakjatok, ha egyszer neked fontos. Nem kell teleokádni a szerelmetekkel az internetet, ha ő ennyire ellene van, de most 1-2 kép... Ezt neked kell vele megbeszélni.
2018. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta azért, mert senkinek semmi köze a magánéletünkhöz.
2018. márc. 5. 22:45
 5/18 anonim ***** válasza:
18%

Nem akarlak bántani, de ő nem a facen éli az életét.

Ő ilyen fogad el. Az irigykedés meg bűn az egyház szerint.

Csúnya dolog irigykedni másokra. Ha nem tetszik, hagyd ott a pasid, mert jaj, nem rak ki közös képet és keress olyant aki csinál veled ezret.

Meglátszik, hogy agyban kb 16 éves kis tini pitcsa vagy.

Már bocsi.

2018. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Osztom a #3 véleményét. 👍👏
2018. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én sem ott élem. Egyszerűen csak egy képet szeretnék kitenni, amin vele vagyok, ennyi :D

Ő szerinte a magánéletünk és nem tartozik másra, ezért nem akar kitenni. Na de hogy lehet ezen fordítani? Mert akárhányszor hozom fel, nemet mond.

2018. márc. 5. 22:46
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy.Ha Ő igy látja akkor igy látja,nem fogod tudni megváltoztatni.
2018. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kár :/
2018. márc. 5. 22:59
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
Emlegessed sokat, piszkáljad érte, csak eléred, hogy kidobjon ilyen gyerekes dologért. Nagyon nyugodt vagyok, de ezzel piszkálna állandóan a párom, lehet kidobnám.Ahol ez a legfontosabb, ott már jaj van.
2018. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!