Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok ha az anyátok egy nálatok is fiatalabb férfival lenne együtt? Srácok, és ti?

Figyelt kérdés
Vagy mondjuk max. veletek kb. egykorúval. Szerintem nem kell ennél jobban részleteznem.
2010. jún. 9. 23:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nekem speciel az apámnak van egy velem egyidős barátnője!

Ez olyan, mintha az én barátnőmmel jött volna össze, ciki!:D

A nővéremnek van egy 5 éves kislánya, apámnak van egy 2 éves fia , aki mellegleg így az én unokahúgomnak / 5éves/ a nagybátyja /2 éves /.


Ugyhogy nó para, legalább az utódoknak fejtörés lesz a családfa kibogozása, amúgy remélem nem keveredtem bele, asssssszzzzzzzzisssssssszzem így van :)


25/L


ja és hogy éltem ezt meg, jött a hideg meg a meleg zuhany, amúgy meg felnőtt ember, ha neki jó....

2010. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
bocsi, de áramszünet volt egy pillára :(((((((uccsó voltam
2010. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
No para, ha tetszik akkor beújítanám.
2010. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hát..a szerelem tényleg nem korfüggő, de mi lesz később? Ha édesanyád idősebb lesz, a fiút meg még ereje teljében megkörnyékezik a friss husik...Oké lehet rendes a srác persze, és ha csak édesanyád szereti akkor máshoz nem megy. De előbb utóbb kiütközik az idősebb hölgypartnereknél a féltékenység, és a rivalizálás szerintem. Hírességeknél is annyi ilyen példa van erre, annak ellenére hogy igyekszenek örökösen karbantartani magukat, pénzesek, és van tapasztalatuk.
2010. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan ez a kapcsolat nem fog a sírig tartani, elbb utóbb a srác gyereket szeretne majd, és ahogy egyre öregszenek és múlik az idő az esélyek egyre rosszabbak. Na de addig együtt tölthetnek pár gyönyörű évet. A srác rengeteget tanul majd édesanyádtól aki egy tapasztalt nő, édesanyád pedig újra fiatalnak érezheti magát. Miért olyan az ember, ha tudja, hogy valami fájdalmat okozhat, de addig nagyon sok öröme lehet benne, akkor egyből rossz dolognak tartja. Egyszer élünk bármikor bárkinek megállhat a szíve, elütheti egy villamos, elcsúszhat a fürdőkádban, élvezzük ki az életet. Szerintem édesanyád részéről jobb belemenni egy kétes kapcsolatba, amiről tudja, hogy csak pár évig tart de jó lesz, mint egyedül maradni és magányosnak lenni.
2010. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!