Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátom bevallotta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom bevallotta, hogy többet érez a barátságnál. Hirtelen érintett a dolog. Faképnél hagyam a jelenlegi páromat érte?

Figyelt kérdés
Ugyan úgy gondolkodunk és hasonló a gondolkodásunk.Megértjük egymást stb.
2008. okt. 28. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
És csak a hasonló gondolkodásért elhagynád a barátodat?! Ha ilyen vagy akkor hagyd. Ha ennyiért ott hagynád akkor nem is szereted.
2008. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne feledd: pasid lehet még annyi, amennyit akarsz, de igaz barátod nem. Arany igazság.
2008. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ide figyusz! Nagyon közeli ismerősöm is elhagyta a családját azért,mert talált magának a srác egy hasonló felfogású,gondolkodású nőt mint amilyen ő maga. Elköltözött a családjától és rosszabbul él mintha maradt volna a fenekén. Sokat gondol a volt párjára,gyerekeire.Visszacsinálni,viszatáncolni már nem lehet,nem tud! Úgyhogy jól gondold végig! A járt utat járatlanért fel ne adj! De te nem ebben a cipőben jársz,hiszen neked nincsen még családod stb,csak hasonlatképpen írtam le.
2008. okt. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Attol meg hogy jo baratok vagytok, nem biztos, hogy a kapcsolatotok is mukodni fog. ne kockaztasd a baratsagotokat szerintem
2008. okt. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
ha szereted a barátodat ne hagyd ott
2008. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így elgondolkodtál h. szakíts a barátoddal mert lehetne más párod (akivel jobban kijössz?meg jobban tetszik?)akkor tuti nem szereted a barátodat na ezért már szakítanék.A barátok meg azért barátok,mert jól kijöttök egymással,meg hasonló a gondolkodásotok.
2008. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Régóta vagyok a párommal,és már nem dúl a love.Bármit teszek az neki nem jó.Folyton csk leszól soha nem mondja vagy érezteti,hogy szeretne,vagy ha elmegyek vásárolni akkor meg leszólja hogy ez hogy nézki meg miért ilyet vettem stb.Novemberben lesz egy hónapja,hogy berakattam a köldök piercinget,de arra is azt mondta,hogy ne rakassam be mert ronda lesz,de nem lett ronda.Megakarja szabni hohy mit tegyek,uralkodni akar rajtam meg felhántorgatja hogy ezt én vettem akkor beleturkál az emailomban meg sok hasonló.Ezek után ne szakítsak vele!?
2008. okt. 29. 14:28
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha ilyen a barátod egyáltalán mért tetted fel ide a kérdést?....Egyértelmű hogy nem szereted és nem szeretnél vele lenni, szakíts.

Vagy ha úgy gondolod még egy próbát megér, beszéld meg vele mi a bajod, és ha megpróbál változtatni még van esély:) (csak nehogy közben lecsússz a haverodról)

2008. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb barátságot nem érdemes eldobni egy párkapcsolatért.Lehet h utána rossz lenne,veszekednétek,nemértenétek meg egymást,és hiányoznátok egymásnak mint barátok.Szerintem maradjon meg a legjobb barátodnak és élvezd h egy pasi a legjobb barátod.Lehet h egyszer még az életben mikor már komoly döntés előtt álltok összejöttök és boldogok lesztek,de most ne tegyétek tönkre a barátságot.
2008. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok megint: még annyit h a mostani barátoddal szakíts,mert egyértelmű h ez így nem működik,de a legjobb barátodat tartsd meg annak ami.És beszéld meg vele h te imádod de nem úgy,meg bíztasd h nagyon fontos számodra és majd egyszer talán lehet valami.
2008. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!