Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért lehet az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért lehet az hogy egyszerűen nem lehet szeretőt találni sehol? Vagy az kapom meg hogy ő

Figyelt kérdés
Vagy az kapom meg hogy ő nem lesz 3. Vagy hogy ő többet ér. Bezzeg a munkatársam amit csinál adja a szépet hogy így úgy komolyan érdeklődik aztán mikor megdönti rákérdez hogy lehet tovább is csak sex vagy nem, mert ő családos
2018. márc. 26. 14:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Már pedig nagyon kamu szaga van. Sok nő keres szexre a párja mellé, vagy is helyett.

Na és akkor is lesz szeretőd, ha azt eléred, hogy beléd szeressen. Utána már mindegy mit mondasz. Párod van, nem is szereted, semmit nem akarsz, csak továbbra is dugni, stb.

Akkor már legtöbb, nem akar elengedni, nem lép le. Egy füttyentés és rohan, tolja le a bugyit.

2018. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%

Nem lehet, hogy szimplán nem nézel ki elég jól? :P Ha egy full helyes, sármos pasi tőlem csak szexet akarna és nyílt lapokkal játszana azzal kapcsolatban, hogy amúgy van párja, lehet, hogy belemennék, most persze lehet lepontozni.

Viszont ha nem néz ki elég jól... ezt persze nem fogom megmondani neki, jobb ürügy az elutasításhoz, h többet érek egy szerető státusznál.

2018. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Mert a szerető a tiltott gyümölcs, az a megtestesült álom, a rosszfiú, a vad szex. Ha te nem vagy jóképű, izmos, csibész, nagydumás...stb... akkor ne is álmodj róla.


Olyan kis szürke papucsállatkák, aki csak szexet akarnak, azokból Dunát lehet rekeszteni. Tudod, azt a személyt hívják férjnek, ő csak gürizik, pocakja van, gusztustalan. A feleségnek nem ilyen kell. Légy sármos, vedd le a lábáról a nőt azzal, hogy egy délibábot teremtesz neki. Na, akkor lesz szeretőd.


Azzal az olcsó János taktikával hogy regisztrálsz az összes társkeresőn, naponta 30 nőnek írogatsz, hidd el csak az időd pazarlod. Ott a nők mint egy katalógusból választanak, és még úgy is több tízszeres a túljelentkezés a menő szeretőkből. Ilyenkor az asszonyka 2-3 csúcskategóriás ügyeletes szépfiút tart, természetesen ezek a palik ugyancsak 2-3 nőhöz járnak még. Konklúzió? Ha jól nézel ki és van szöveged, ráadásul még a kamu szövegedet hitelesen is adod elő, akkor ha nem is keresel nőt, azok ragadni fognak. Egyet kell hogy értsek az előző hozzászólóval, ez a pálya nem a rendes hapsik területe, azoknak a szagát a nők kilométerekről megérzik.

2018. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A stílusod szinte biztos, hogy nem nyerő.
2018. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki elég jól vagy nincs megnyerő stílusod. Ennyi a titok.
2018. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is több az önbecsülésem attól, hogy beálljak harmadiknak.

De ami a legjobban visszatartana, az a gusztus hiánya.A fenének sincs ahhoz gusztusa, hogy előző nap, avagy netán még aznap, azt a farkat akarod a hüvelyembe és a számba rakni, amit előtte a feleségedből húztál ki.Bocs, de nekem ő sose lenne annyira vonzó, hogy a váladékát nyalogassam rólad.A víz kevés az eltüntetéshez nálam, főleg egyetlen zuhany.

És nagyon kiábrándító, ahogy a kanos foglalt pasi (nem férfi)próbálkozik.Ez a libidómat egyenesen mínuszba viszi, és még akkor is, ha egy jóképű pasiról van szó.

2018. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

#16-os. Az esetek nagyrészében attól nem kell tartanod hogy a pasi farka előző napon a feleségében volt. Itt arról van szó, hogy egyáltalán nincs szex, a lúzer férjek meg próbálkoznának, mert azt hallják úton-útfélen, hogy szexre bárhol bármikor kaphatóak a nők. Szegények meg pár nap után ledöbbennek, hogy bizony ez marhára nem így van.


"Mi a helyzet otthon? Nincs szex az asszonnyal, de tudod arra mindig van máshol." Na, az ilyen h*lye dumával etetik egymást. :D :D :D

2018. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én az ellenpélda leszek. Én évek óta vagyok egy 2 gyerekes családapa szeretője. Ő felvállalt engem a felesége előtt, aki elfogadta azt, hogy mi szeretjük egymást. Nincs köztük szex, mert a 2. gyerek születése után a feleség olyan mértékben "repedt-szakadt", hogy mire helyrehozták, elment a kedve az egésztől. Mi tökéletesen megvagyunk, és hatalmas a szerelem közöttünk. Egy a bökkenő, válni nem fog. Én nem kértem rá, és nem is szeretném, ha miattam hagyná el a feleségét, mert a gyerekek előtt az van mutatva, hogy minden a legnagyobb rendben van. Rosszak az ünnepek, de miután a gyerekek elaludtak, mellettem alszik el, és nagyon sokat tőlem megy dolgozni. Összeköltözni nem fogunk, közös babát sem tervezek vele. Mondjuk ő igen. Néha vannak viták köztünk a neje miatt, de azt mindketten tudjuk, hogy az anyagi biztonságot a férfinak kell megteremtenie a családja számára. Én nem vagyok ráutalva az anyagi támogatásra, a feleség viszont igen. Én ezt is tiszteletben tartom. Néha nagyon rossz, de nekünk megy ez a többlaki élet. Meg lehet vetni engem emiatt, de tudom azt, hogy mellettem megvan a boldogság, a béke, a nyugalom. A gyerekekkel is töltünk együtt időt. És nálunk is csak szex alapon indult a dolog. De ezt nem lehet érzelmek nélkül csinálni, mert emberekről beszélünk. És igen, tudtam, mit vállalok. Csak időközben szerelem lett belőle. Vannak, akiknek megy ez a dolog. Ő előtte elutasítottam, de nem vetettem meg azokat az embereket, akik belemennek egy ilyen típusú kapcsolatba. Minden éremnek két oldala van. Nem csak az egyik fél elmondása alapján kell ítélkezni.
2018. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!