Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele szerettem másba válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem másba válni kellene?

Figyelt kérdés

Bele szerettem egy másik férfiba akivel már volt csók is bár szégyenlem, de van férjem 2 lányom és a biztos egzisztenciális hátterünket kellene feladnom érte.Nem tudom hogy mit kellene lépnem mert teljesen nem vagyok magamban biztos.A férjemmel jól kijövünk és nincsenek problémák viszont úgy érzem szeretem már a másik férfit is de nem tudom hogy csak fel lángolás vagy valódi szerelem.

38 éves vagyok és be vallom hiába vagyok érett nő egyáltalán nem tudom mit tegyek.


2018. márc. 26. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Gyenge kamu, gyúrj még rá
2018. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Ha probléma van a kapcsolatban miért nem azon fáradozol, hogy megjavítsd? Miért jó k..rválkodni?


Nem félremenni kéne először, hanem menteni ami menthető. Leűlni, megbeszélni őszintén a dolgokat, bevallani hogy mit tettél és ha van még esély javítani a kapcsolaton.


Ha menthetetlen, lehet elvállni.

2018. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Véget ért az iskola, kezdődik a kamukérdések időszaka!
2018. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha a ferjed erezne mas irant mit tennel?

Vagy kivered a buksidbol a masik ferfit vagy valas lesz

Persze gondolom a ferjed megfogja kerdezni miert valsz

legyel vele öszinte!!!

Vagy maradsz a ferjeddel kivered a masik hapsit a fejedböl

vagy egyutt maradsz a ferjeddel es csalod addig amig ki nem derül(es akkor gondolom nem lenne békés vàlàs-es persze undorito a megcsalas)

vagy elvalsz es megprobalod az uj ferfival

(lehet összejön lehet nem-ha nem akkor egy eletre tanulsz belole)

Tisztesseges legyel a ferjeddel

legy hüseges ha nem megy vallj el

ez lenne a korrekt

2018. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj.Nincs különösebben semmi baj a férjemmel nincsenek veszekedések vagy cirkuszolások nem csalt meg soha és eddig én se őt. Nehéz kérdés lesz ez nekem úgy látom
2018. márc. 26. 16:59
 6/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
82%

Én már jártam a te cipődben.

Mindig úgy képzeltem, hogy a szerelem más íránt akkor lángol fel, ha az adott kapcsolatunkkal baj van. Mert ugye ez teljesen logikus. De nem.

A mi kapcsolatunk teljesen jó volt. Nem volt lapos, nem bántott, nem hanyagolt el, vagy bármi. Semmi nem indokolta a dolgot.

A férfi egy új munkatárs volt, kedves, vicces, aranyos, és nem is gondoltam felőle semmit. De azon kaptam magam, hogy olyan tüneteket produkálok, amit anno a párom váltott ki belőlem. Mindig vágytam a társaságát, hogy megszólítson, beszélgessünk, ha nem is láttam, hogy a közelembe van, szinte éreztem a jelenlétét. Sokkal jobban érzékeltem az illatát, és ha hozzá ért a kezemhez bizserget a bőröm. Na konkrétan ekkor esett le, hogy ebből baj lesz. Nagy baj.


Mi a párommal az abszolút őszinteség elvét követjük. Inkább elmondjuk még a legrosszabb dolgokat is és szembe nézzünk vele, de nem hallgatunk el semmit.

Nekem nem volt kérdés, hogy a páromat választom. Nem azért mert nincs nála jókébűbb, vagy vagyonosabb, kedvesebb, lehet még jobb szeretőt is találnék. De nekem nagyon nagyon számított és ezért szeretem a legjobban, mert vele mindent megbeszélhetek. Mindent meghallgat és mindig segít tisztán látni. Olyan mély közöttünk a bizalom, hogy ez csak nagyon kevés emberrel működne.

Így elmondtam a páromnak mi a helyzet, és azt is, hogy vele akarok tovább lenni. És együtt szépen kitaláltuk, hogyan építsem le ezt a vonzalmat. Nekem annyi nehezítés volt, hogy a munkatársam minden nap 20 cm-re ült tőlem. Ebből kellett eljutni odáig, hogy ne érdekeljen.


Most már semmit nem mozgat meg bennem a másik férfi. És megtanultam odafigyelni azokra a jelekre, amik később vonzalommá csaphatnak át.

Én nem bántam a döntésem, és örülök, hogy olyan párom van, akinek ezt őszintén elmondhattam, és megértett, segített túllépni ezen.

2018. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Ne hagyd el a férjedet!!! Nagyon megbánnád, miután elmúlt a fellángolás, hogy tönkretetted a családod!!

Azt írod jó a viszonyotok a férjeddel! A szerelem egy idő után elmúlik, és jöhetnek emberek, akik megmozgatnak benned ezt azt, vonzalmat keltenek, és pontosan erről szól egy hűséges kapcsolat, hogy tudsz nemet mondani!

2018. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek. Holnap lezárom ezt a románcot...
2018. márc. 26. 17:59
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

De az ugy is legyen!

Tudod ha boritasz mindent nem tudhatod a masik pasi hosszutavon milyen lenne

Lehet megcsalna,hazudozna lehet nem lennel boldog vele amint elmulna a szerelem

azt mondod a ferjeddel minden jo,akkor maradj vele

ha bizol a ferjedben es szereted ne dobd el egy fellangolasert

2018. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolj a lányaidra. Mit szólnának hozzá, ha elválnál az apjuktól egy másik férfi miatt? Szerintem nem túlzottan őrülnének neki, még az is lehet, hogy nem csak a férjedet veszítenéd el, hanem őket is.
2018. márc. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!