Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok szokott valamivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok szokott valamivel készülni szülinap, évforduló?

Figyelt kérdés
A problemam a következő , parommal 1 éve leszünk együtt áprilisban , abban a hónapban van a Szülinapom is illetve a keresztfiam kereszteloje. A parom kijelentette hogy ha nem a szülinapomon lenne a keresztelo el sem jönne ugyanis az sok pénz míg elmegyunk egy nap miatt a keresztelore (400km-re lakunk a helyszíntől ) de nem egy napra hanem hetvegere mennénk . Ez nekem elég rosszul esett hiszen mindent felesben fizetünk tehát nem lenne akkora pénzköltés mint amire ő gondol . Az evfordulonkra én szerettem volna ha májusban egy szombat vasárnap elmegyunk egy wellnes ternalba amit szinten felesben fizetnénk mire ő mondta hogy nem neki elég sok kiadása volt és hogy ő nem akar programozni (tudni kell hogy ő is illetve én is jól keresünk és külföldön élünk ) ő max egy vacsira gondolt .. mondtam hogy szerettem volna egy kicsit elszabadulni mert mi csak hétvégén talalkozunk és akkor max csak annyi a programm hogy bevásárlás , fozes , pihenes illetve max séta ..amivel nincs is bajom de amikor az évforduló van szeretném hogy különlegesebb legyen.. totál kiakadt hogy nekem fogalmam sincs a pénz ertekerol és hogy normális esetben a másik mgertenr hog sporolni akar ..de most őszintén ?? Most tényleg a szülinapokon meg évfordulón kell ? Szerintetek én tulzom el ezt az egeszet és verem nagy dobra vagy jogosan vagyok kiakadva ?? Itt lényeg nem azon van hogy nem megyünk el wrllnes hanem azon hogy ezeken a dolgokon akar sporolni .

2018. márc. 30. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, imádunk egymásnak ajándékot adni és figyelmességekkk, közös programokkal meglepni a másikat
2018. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom... lehet, hogy így egyben évforduló, keresztelő, szülinap sok egyben. Végülis nem azt mondta, hogy ne tarsátok, hanem, hogy inkább vacsorázzatok együtt. Én nem erőltetném rá a wellnest, ha gyűjteni szeretne. A párom nyaraláskor sokat költ, mi egy bonbont szoktunk venni egymásnak évfordulón (+ írtam neki egy verset, amit leírtam szépen egy gyönyörű nyomtatott képre. Jobban örült neki, mintha vettem volna valami drága dolgot). Szülinapra sem költekezünk sokat (5-10 e. ft között). Mi inkább élvezzük az együtt töltött időt. Nem rossz ötlet a wellnes, de nem akkor, amikor + költségek vannak az ünnepeken kívül.
2018. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En is sporolos vagyok. Ez embertipus fuggo. Valaki 100e-t akar kolteni szulinapra, valaki 10e-t. Valaki lakasra gyujt, van aki elberletben lakik egesz eleteben.

Minden ember mas.

Vagy megszoksz vagy megszoksz.

2018. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hoz tortát, virágot, nagyjából ennyi. Ja, meg a fél csokiboltot :D


Nekem bőven elég, hiszen szeret. :)

2018. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!