Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy gondolom nem én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy gondolom nem én vagyok a párom ideálja, azon rágódom, hogy akkor miért van velem. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Lassan négy éve vagyunk együtt. Nem voltak köztünk nagyobb problémák. Ám néha előtör bennem egy olyan bizonytalanságérzet és agyalni kezdek olyan dolgokon, hogy nem is vagyok elég jó a páromnak, nem engem tart a legszebbnek és nem néz rám úgy 'csillogó' szemekkel, mint álmai nőjére.

Kb olyankor tör elő bennem ilyesmi, mikor más nőkről beszélünk és szóba jön, hogy ez vagy az tetszik neki.(amilyen én nem vagyok)

Pl egyik ismerősünk lilás-vörösre festette a haját és itthon elkezdte, hogy milyen vagány ez a frizura, jobb mint a szőke. Vagy néztünk képeket és mondta, hogy neki az ilyen nagyon vékony, lapos kockahas alak nem tetszik, hanem a husisabb, szélesebb derék (elkezdtem edzeni, mert másképp nem tudok hizni)

Azt meg nem mondja magától, hogy az én természetes barna hajam milyen szép, vagy az én(magas, vékony) alakom mennyire vonzó számára.

Pedig én is épp genetikailag magas és vékonyka vagyok(azért nem nagyon vészes) és rosszul esik az a tudat, hogy a páromnak pont az ennek ellenkezője jön be.


Mélyen bennem van a gondolat, hogy nem is tetszem a páromnak fizikailag, nem én vagyok az ideálja, csak a belső értékeim miatt van velem, ám lehet hogy közben csorog a nyála ha meglát egy nagyobb fenekü nőt és azokat kivánja.

Nem mutatom ki neki, de belül minden nap eszemben van ez a dolog és rosszul esik.


Más téren rendben vagyunk,mondogatja, hogy szeret és foglalkozik is velem, a cuki arcomat szokta dicsérgetni, de olyan érzésem van, hogy a testemmel nincs megelégedve...és én sem.


2018. ápr. 6. 18:57
 1/6 A kérdező kommentje:

Ti mit szólnátok/ éreznétek, ha a párotok olyat mondana, hogy ez az x testalkat(amilyen gyakorlatilag a tiétek is) nem tetszik neki, hanem pont az ellenkezője? (amilyenek nem is tudtok lenni soha.)


Nagyon örülnék pár jó tanácsnak! Hogyan rendezzem magamban ezt a dolgot és nyugodjak meg?

21N

2018. ápr. 6. 18:58
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Mit tegyél ez ellen? Ne gondolkodj annyit pl.
2018. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi bajom lenne...
2018. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én keresnék egy olyan embert, aki mellett nem érzem ezt. Akinek kívülről és belülről is tetszem.
2018. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már régebben is feltetted ezt a kérdést, ugye? Mert volt egyszer itt egy ugyanilyen tulajdonságokkal rendelkező panaszkodó lány...


Plusz, ha nincs probléma, akkor csinálsz?

Beszéld meg vele, vagy felejtsd el.

2018. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

És az miért baj ha nem vagy az ideálja? Ha akkora király vagy, hogy neked nagy segget sem kellett növesztened, mert így is magadba bolondítottad? Mi ezzel a gond? Most őszintén?!


Mikor én a páromat megismertem kölcsönösen nem jöttünk be egymásnak. Én nem láttam benne a férfit, ő bennem a nőt. De a barátságunk vége még is az lett, hogy beleszerettünk egymásba. És 9 éve szeretjük is egymást.

Már kb tojjuk le mi volt a másik ideálja, mert annyira elvesztette a jelentőségét. Az ideál nem egy szentírás, csak egy írányelv, ami képlékeny. A valóság sokkal jobb.

Én tisztába vagyok azzal, hogy vannak a páromnál szebb férfiak. De nem kellenek. Nekem ő kell minden tökéletlenségével.


Úgyhogy szerintem neked az a bajod, hogy félig üres pohár típusban. A gondot keresed, és nem a meglévőnek örülsz.

Pedig az igenis teljesítmény, amikor az ember úgy zúg beléd, hogy nem is a te típusod preferálja. Mondhatni, megdolgoztál a kapcsolatért.

2018. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!