Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszik rám a barátnőm, mert a kérésem ellenére átjött megbetegített, én meg hazatanácsoltam? 25f

Figyelt kérdés

kedden találkoztunk utoljára, közbe sajnos lebetegedett elég csúnyán, láza is volt, napok óta tüsszög, folyik az orra, levegőt nem kap..

-

beszéltünk telón, mondtam neki, h akkor a hétvégén ne találkozzunk majd ha kihordja a betegséget.. neten amugyis mindig beszélünk egymással.... erre átjött tegnap mert már nem birta ki nélkülem.. hát mondhatni egyáltalán nem örültem neki..mondtam is neki mi lenne ha hazamenne mert tiszta takony, erre felhúzta a piros orrát megsértödött duzzogott, h biztos nem akarom látni meg h csak egy fél órára akart átjönni..köszönés nélkül bevágta az ajtót hazament

-

ma reggel eldugult orral ébredtem, fojtogat a tüsszögés, végeláthatatlanul folyik az orrom, fáj a fejem..nem találom a helyem a lakásban és a barátnőm is felidegesitett a tegnapi dolgaival..pedig előre szóltam neki h ne találkozzunk..marhára nem hiányzott nekem ez a betegség most

-

felhivtam telón de még mindig azon van kiakadva h nem akarom látni megh biztos már nem szeretem őt holott szó sincs erről..tiszta ideg vagyok miatta


2018. ápr. 7. 12:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Mi lesz majd, ha egyutt laktok?? Nem kellett volna direkt atmennie, de te sem vagy normalis.
2018. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Ez se fog sokaig tartani...marmint a kapcsolat.
2018. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

Nálunk fordított helyzet volt. Távkapcsolatban élünk, a párom lebetegedett és felhívott, hogy nagyon hiányzom neki, de ebben az állapotban nem szeretne vezetni, ráadásul engem sem akar megfertőzni. Rossz volt, hogy nem láthatom, de ugyanakkor teljesen igaza volt.


A barátnőd ebben a helyzetben szerintem kissé önző volt.


36/N

2018. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Várj... szóval 2-3 perc alatt átadta neked a betegségét úgy, hogy csak pár mondatot mondott neked, majd elküldted és bevágta az ajtót?
2018. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Noren1989 ***** válasza:
66%
#4es, testnedvcserére nyilván volt idő ezalatt...
2018. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Sztem azert tul spilázod a dolgot

A legtobb ember ilyen apolja a parjat.taet foz neki stb

Nem pedig hazazavarja

Betegen elment hozzad te meg elzavarod??!Taps!!

Ez nem tart sokaig,talan mar a szakitast fontolgatja

En biztos nem birnalak elviselni,ha beteg lennel le se szarnam a fejed

napi 1szer felhivnalak h elsz e még?!

2018. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire felsz a baciktol,sztem a házból se lépj ki...
2018. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Na szép vagy..:D én ilyenkor ápolom a csajom nem hazaküldöm, kicsit sem vagy önző ember, és még nem is érted mi a baja...:D
2018. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Mekkora tapló vagy. Én is épp beteg vagyok, a barátom minden nem átjött és hozott enni, egész éjszaka cserélte a borogatást a homlokomon és hozta a teát. Ez a szeretet.
2018. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%
Elég oda hogy a bacis kezével megfogja a kilincset. De amúgy meg én sem megyek betegen páromhoz hiába itt lakik egy utcányira nem akarom ráragasztani. Nem jó betegnek lenni nem tudom hogy nem érti meg ezt a barátnőd. Duzzogjon akkor találjon kj hülyeségeket ha jól esik neki.
2018. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!