Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjam meg míg hív? (folyt. Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjam meg míg hív? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Két és fél hónapja járunk a barátommal. Általában telefonon beszéljük meg, mikor, hol találkozunk. Az a bajom, hogy mindig én hívom fel kb. kétnaponta, mintha neki eszébe se jutnék. Ha aznap nem ér rá, azt mondja, hogy hív, hogy mikor tudunk majd tal. Persze mindig én hívom utána is rá egy- két napra, hogy akkor mit, merre. Eddig ha 3-szor ő hívott engem. Persze ha a barátairól van szó... Lehet ennyire kényelmes és én értékelem túl a dolgot, vagy? Szomszédos faluban lakunk, 10 perc gyalog... Vélemények?

mindig mondja, hogy szeret, meg érzem is, de akkoris..


2010. jún. 12. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:

akkor miből érzed, hogy szeret?

szerintem ne hívd, aztán ha számonkér miatta, szépen elmondhatod ezt neki..

2010. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az hogy mondja hogy szeret egy dolog,ha valaki egyszer kétszer megcsinálja hogy nem hív az is egy dolog,dehogy folyton,hát elkéne gondolkoznod rajta hogy valóban neked való-e.
2010. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól mert nem hív fel minden nap, még lehet hogy szeret. Ne hívd, majd hív. Ha egy hétig nem hív, akkor már lehet gond. De ne hívogasd állandóan, az csak idegesítő. Ha hiányzol neki, úgyis felhív.
2010. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne kössetek bele h szereti e vagy nem... ő ezt érzi te meg csak a történetet olvastad, semmit nem tudsz a háttérről...

am én iylenkor várni szoktam h írjon vagy szóljon...ha nem keresedakkor kénytelen lesz ő...mondjuk ha ilyen helyzet van h én nem cselekszem akkor mindig kérdezi h baj van e, és mondom h ja meg h találja ki mindig. és ha esetleg az elején még jobb volt emrt hívott ő stb.stb..az azért volt, mert megszerzett és úgyhiszi h már nem kell olyan szorosan tartani téged, mert hát minek, ha igyisugyis mellette vagy., ismerős helyzet csak neekm már másfél hónap után...:S

2010. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!