Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? 20F

Figyelt kérdés

Nemrég sikerült vennem egy felsőkategóriás autót! Eddig is volt autóm !

De az életem megfordult párkapcsolati szinten... nagyon nagyon rossz irányba akikkel ismerkedek meglátja az autót és egyből “nyerő vagyok” nekem ez nem hiányzik sosem szerettem ezeket az aranyásó nőket sem az egy éjszakásokat sem! Jobban szeretem ha van egy tényleges szerelmem nem csak sablonszövegként használjuk!

Az autót magam miatt vettem! És nem azért ,hogy nagyobb legyen a bré...

Tudnátok segíteni ,hogy és mit csináljak? Ne járjak vele ? De akkor magammal szúrok ki!



2018. ápr. 10. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem dugd meg az összes csajt aztán dobd ki őket. Te is látod, hogy a mai csajok ennyit is érnek.
2018. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Járkálnék vele,csak nem a csajt cipelném,meg nem hozzá.Azt mondanám hogy nem az enyém az elején.Aztán ha látszik hogy a csajt nem érdekli az autó,vagyontárgyak,később azt mondanám hogy megvettem.
2018. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dugd meg a könnyűvérű nőket. Aztán keress egy normálisat és maradj azzal.
2018. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én párom nem a saját kocsijával jött az első randira. Amikor a harmadik randin én javasoltam,hogy menjünk el sétálni akkor mondta el,hogy ez nem az övé. kb ötödik randin jött a sajátjával és számomra akkor derült ki,hogy sokkal "felsőkategóriás"abb autója van.
2018. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha megdugok x lányt aki csak a vagyontárgyaimra bukik előrébb leszek? Tudok vele előretervezni? Esetleg olyan álmokat megvalósítani ami balancslistás nálam? Sajnos ezért tart ott a korosztályom ahol van...

akkor inkább az autót hagyjam egy darabig otthon 2-3 randi erejéig?

2018. ápr. 10. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Teremtsd meg, majd növeld az elemzési készségedet.
2018. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen cserélek veled autót, egy-két randi erejéig! :D
2018. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Egyszerű, bekamuzod, hogy nyertél egy 2-3-4 hetes tesztvezetést és kihasználod a lehetőséget. És bekamuzod hogy amúgy teszem azt egy ford focusod van vagy más hétköznapi autó. Ha ennyi ideig is megmarad a nő akkor be lehet vallani hogy a tiéd.
2018. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kellemetlen, sajnos :(


Értelmes nő leszarja az autódat, az aranyásó meg... hát, hagyjuk.


Svájcban dolgozom, jópár lánynak csillant fel a szeme ismerkedés során, hogy PÉNZ, GAZDAGSÁG. Őket hagytam is a fenébe, a páromat soha nem érdekelte, hogy mennyit keresek, és nem a pénzemért szeret, hanem önmagamért.

2018. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!