Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy fiúba, de nem jön fel MSN-re. Nem akarom zaklatni levelekkel, de valahogy el szeretném érni hogy feljöjjön Msnre! Mert el szeretném mondani neki mit érzek iránta, minden percben csak rá gondolok és muszáj elmondanom neki hogy szeretem, mert már belefulladok az aggódásba, hogy mi lehet vele. Mit tegyek? Hagyjam amíg feljön?
2010. jún. 12. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Telefonszámát nem tudod?? Ha igen hívd fel. Ha nem akkor küldj e-mailt neki.
2010. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
msn-en... lol mi lenne, ha mondjuk élőben beszélnétek? nem mersz, mi? akkor meg?
2010. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagyon jóban vagytok és mondjuk megvan a száma akkor hívd fel és hívd el valahova sétálni. Ha nem vagytok túl jóban, csak ismerkedtek, akkor szerintem várj még megjelenik MSNen =)
2010. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs meg a száma! Hülye nem vagyok! Akkor már rég felhívtam volna! És képzeld 110 km választ el minket!
2010. jún. 12. 16:40
 5/9 anonim ***** válasza:
110 km?? Jaj, ez az apró info kimaradt, de ennek tudatában már elég gáz a helyzet. Akkor marad a mail. Biztos fent van iwiwen, vagy vipen, vagy valamilyen közösségi oldalon.
2010. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egy 110km-es diákjegy nem lehet túl drága
2010. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
heheh ez jó! Igen erre én is gondoltam. de amíg nem beszéltünk nem mehetek oda.:)
2010. jún. 12. 17:08
 8/9 anonim válasza:
Hívd fel hogy jöjjön fel facebook-ra, ott meg fbchat-en megmondod neki, hogy gyere fel MSN-re.
2010. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mondtam h nincs meg a száma!
2010. jún. 12. 19:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!