Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy tudassam vele? Fontos!

Figyelt kérdés
Szóval van egy haverom, aki eléggé nyomul rám,de én csak barátként tekintek rá,és ma buliba megyünk,tuti probálkozni fog és nem tudom,hogyan tudassam vele,hogy nekem nem tetszik. Nem akarom neki megmondani,mert ő se konkrétan mondja,csak átfogja a derekam,meg vannak jelei..de evvel engem csak elijeszt. De megbántani se akarom,meg kerülni se,mert a multkor is eléggé feltűnt neki. Ja és emellett persze ott lesz az én kiszemeltem is... :S
2010. jún. 12. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
ha rádnyomul, akkor nyisd ki a szád és mondd el neki, hogy nem akarsz tőle semmit. (Igen, a szád erre is jó, nem csak a sz.pásra.) Ha akar tőled vmit így is úgy is megbántod, tök8 hogyan utasítod vissza.
2010. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Áradozz neki a másik fiúról.
2010. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
haverod? nyomulrád? homár vagy?
2010. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kb. a fiú haverod helyzetében vagyok. Van egy lány barátom, aki nagyon tetszik fél éve már. Mikor elhívtam randizni, nemet mondott, és mondta, hogy csak maradjunk barátok. Rákérdeztem, és mondta, hogy van valaki, aki tetszik neki, de a nevére nem kérdeztem rá. Arra akkor azt mondtam neki, hogy ne féljen meglépni azt, amit meg akar, és akkor inkább csak legyen boldog, még ha nem is velem. Azóta sem történt semmi, továbbra sincs senkije sem.

De én ezt így nem bírom!

Mostanában néha nagyon nyitott velem, néha pedig egyáltalán nem is beszélünk; ma is ráírtam MSN-en reggel, de szó nélkül eltűnt. Csak annyit tenne, hogy legalább lenne valakije, hogy továbbléphessek és elfelejthessem nyáron.


Amit javaslok, hogy ne sz@rakodj a kiszemelteddel, hanem most már lépj valamit, mert ez így mindenkinek rossz!

Legalább hagy lássa már szegény barátod, hogy nincs esélye, és ne reménykedjen feleslegesen.

A nyáron meg úgy is kevesebbet találkoztok, akkor meg lesz ideje elfelejteni téged.

2010. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igazad van, kb velünk is ez a helyzet, én is már adtam a jelét annak,hogy nekem ő nem tetszik,meg inkább a kiszemeltemmel táncoltam..csak most ő nagyon várja,meg hivott,hogy előtte menjek el vele meginni vmit meg minden..evvel nem lenne semmi baj, ha csak mint barátként gondolna rám.már kb 5 éve ismerem,elég nagy a korkülönség,és eddig csak ugy nézett rám mint egy kislányra.

kezdem magam rosszul érezni,mert amint meglátom,rosszul érzem magam,mert én nem akarok tőle semmit.

nem áradozhatok neki a másikról,mert a másik se tudja,hogy tetszik nekem,de az a baj,hogy elég félénk vagyok ezen a téren és várom hogy a fiu kezdeményezzem,amugy 18/l vagyok,ugyhogy a homizás kilőve :P

2010. jún. 12. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!