Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja?

Figyelt kérdés
Az exem, kb fél éve feltűnt újra az életemben, és rajtam kívül még a baratnőmnek ejtette el nem egyszer, hogy engem mennyire szeret. (nekem sem közönbös) Viszont akkor volt egy másik kapcsolatom, de sok okból kifolyólag várnom kellett a kilépéssel, anyagilag és mentálisan is most tartok ott h minden rendben költözöm. Ezt az exem türelmesen várta segített is lakást találni, mindenben mellettem volt (jelzem semmi nem történt köztünk míg volt párom, de tudta, hogy nem szeretem már) és most hogy kiléptem, napok óta semmit nem tudok róla. többször írtam neki sms-t de nem válaszol, hívni ezek után meg sem próbáltam. Nem értem mi lehet ennek a viselkedésnek az oka. Azóta nem kerestem, mivel ugy érzem én mindent megtettem, de azt sem akarom, hogy zaklatásnak vegye. Viszont nem értem, hogy mitől fordult így meg egyik napról a másikra.(ja és biztos forrásokból tudom, hogy nincs senkije)Valami 5let esetleg?Nekem teljesen érthetetlen ez az egész. Nem mintha egyedül nem tudnék élni, de azért érdekelne.Esetleg számísak e arra, hogy felbukkan megint?
2010. jún. 12. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

szerintem amíg volt párod, volt vmi kihívás abban, hogy neked udvarolt újra, hisz mástól elcsábíthatott, most viszont elég egyértelmű, hogy könnyen megkapna, és lehet, hogy nem akarna újra összejönni veled. csak a szexre kellenél.

Vagy lehet talált valaki mást, meggondolta magát stb...

2010. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sajnos lehet, hogy kicsit megijedt
2010. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát a dolog azóta sem változott.De ezáltal valami bennem is megtört, de még mindig nem értem, a mástól elcsábítást nem hinném, hiszen nem történt köztünk semmi ez idő alatt, csak találkozgattunk.megijedt?hát ha ez így is van akkor maradjon is megijedve!
2010. jún. 14. 07:56
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Sok esetben a család "bérli fel" az exet, hogy a jelenlegitől elszakítsanak, ha úgy látják, hogy az nem jó neked. Ezt a felkérést a legtöbb ex megtiszteltetésnek érzi és mintegy jó cselekedetet fogja fel.
2010. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az van a dologba, hogy megvárja hogy letisztázzál magadban dolgokat. Nem akar válasz fal lenni köztettek, arra kiváncsi hogy ha ő nem lenne akkor is kilépnél e a kapcsolatból! Számíthatsz rá már bebizonyította, melletted áll ő csak tisztes távolságból. Ha eljöttél a mostani párodtól újra veled lesz!!! Keresni fog ebben biztos lehetsz, de azért neki is szar dolog lehet ez az egész!!! Nyugi nem sokára együtt lesztek!!!
2010. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet!Mondjuk mindenki magűból indul ki, és én másképp állnék hozzá és lehet, hogy ezért gondolom azt, hogy elhanyagol. Remélem igazad lesz!
2010. jún. 15. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Neki is rossz lehet, gondolj bele az ő helyzetébe ? Nem akar befolyásolni ennyi. Biztos akar lenni ő is a dolgába. A pasik sok dolgot másképpen látnak. Neki ez a helyes viselkedés, lehet ez védekezési dolog is nála, fél hogy nem úgy lesz a dolog ahogy ő szeretné. Mégse jössz el tőle meg ilyenek. Fél ő is. Biztos jobb lesz ha már egyedül leszel. Ha meg mégse lenne igazam és nem jelentkezik akkor egy béna pasi. Csak a szája nagy, de nem hinném hogy ez lesz belőle :-)))
2010. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!