Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom rondán beszél. Folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom rondán beszél. Folyton istenemez (k. Rv. Isten) és már nagyon zavar. Vallásos vagyok, a családom is, ciki amikor együtt eszünk vagy közős program van. Nem tud leszolni a káromkodásról. Mi a gyógyír?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 22:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

Kérd meg szokjon le erről vagy káromkodjon máshogy, csak elhatározás kérdése.

Én is elhatároztam, hogy pap leszek az qrvaisten!

2018. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 iamaveryniceguy ***** válasza:
50%
Vallásosként összejöttél olyannal, aki kva istenezik?
2018. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem választanék olyan párt, akivel alapvetően nem egyeznek a nézeteink.

Talán annyit tudsz tenni, hogy megkéred rá, hogy legyen kedves disztingválni, és ne csak a családi vagy egyéb összejövetelen, hanem úgy általában. Nem utolsósorban a te meggyőződésedet is tiszteletben tarthatná, ha már káromkodik, legalább ne ezt és ne így.

2018. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
Itt szerintem ez a kisebbik baj - a nagyobb az, hogy rejtett, esetleg lappangó agresszió, düh bújhat meg benne, amit nehezére esik fékezni. Én amiatt aggódnék, hogy egyszer majd robban.
2018. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

#4

Őszintén kérdezem, téged nem ejtettek véletlenül fejre kis korodban?

Mert gyakorlatilag minden kérdésnél tudsz egy olyan érvet hozni, hogy a férfiak erőszakos, nőkre veszélyes, agresszív állatok.


De gondolom te még soha életedben nem voltál dühös semmi miatt. Nem káromkodtál, nem voltál ideges, egyszer nem csaptad be az ajtót vagy tettél le ingerültebben valamit az altalra.

Mert, ha ez komoly arccal tudod állítani akkor orbitális nagy kamu vagy.

2018. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Jó pap is holtig tanul. Na és mi van a sírjára írva, amikor meghal? Tanulmányait befejezte.
2018. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
xDDD
2018. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg, hogy szokjon le az istenezésől.

Páromat a "kva anyád" zavarta. Persze nem neki mondtam, csak úgy magamban, ha valamit elejtettem pl.

Átszoktam másra. Nem volt nehéz.

2018. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
#5 Azt jó lenne tudni, hogy menőzésből káromkodik-e vagy olyankor tényleg ideges valami miatt. Ezt a kérdezőnek kell látni. Nagyon sok pasi azért b+ol(és társai), mert nagymenőnek akar tűnni(sokan a cigizésre is emiatt szoknak rá). Én azt mondom, ha idegességből káromkodik, ráadásul "folyton", ahogy a Kérdező állítja, akkor igenis komoly vihar dúlhat benne, fékeznie kell az indulatait. Jöhet olyan szituáció, amikor csapkodás, esetleg valaminek a szétverése fogja kísérni az ékesszólásait, durvább dolgokról nem is beszélve.
2018. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha valaki bárkit szid az nem azért van, mert baja van vele (istennel, anyáddal stb), hanem levezeti az indulatait. Tehát, ha a sci-fi történetedhez ragaszkodsz a mennyekről, meg az ott üldögélő, lebegő valamiről, akkor nem kell kétségbe esni, mert a párod nem őt akarja bántani, hiszen nem is létezik, csak levezet.
2018. ápr. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!