Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég jól megvagyunk a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég jól megvagyunk a barátnőmmel, jól kijövünk egymással. Az egyetlen problémám, hogy ő soha semmilyen téren nem kezdeményez. Nyilván én vagyok a férfi, szóval ez érthető számomra, csak néha azért jól esne, ha ő is csinálna valamit. Ötletek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Ne csinálj semmit.Érted?
2018. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Himsoviniszta a lany szerintem.
2018. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Finoman lehet erre célozgatni, utalgatni... nyilván nem kell durván kiosztani. Én mindig azt mondom, hogy egy párkapcsolatban a kommunikáció az egyik legfontosabb dolog... ennél durvább helyzetekben is működik....
2018. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk róla, elmondtam neki finoman. Azt mondta változtat rajta, de azóta eltelt már egy kis idő és semmi.
2018. ápr. 20. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is probléma volt (én vagyok a lány és a nem kezdeményező) és szakítottunk is. Tény, hogy nem csak emiatt, de nagy részben közre játszott.

Ez egy olyan dolog, hogy van aki sajnos ilyen típusú ember (vagy csak szimplán nem erdekled, de kétlem hogy akkor veled lenne). Talán ha te is visszafogsz magadból egy kicsit, akkor észreveszi magát, ha pedig semmiképp sem akar elveszíteni, akkor tenni fog ő is lépéseket.

Sajnos azért nehéz erre tanácsot adni, mert én is csak azután jöttem rá, mekkorát hibáztam és mekkora hülye voltam, amikor az élet elintézte, hogy ne tudjunk együtt lenni. Ilyenkor pedig már késő. Amíg a másik a tied és úgy érzed, bármi történik, melletted lesz, addig nem nagyon történik érdemi változás. Maximum akkor ha egy drasztikusabb dolog következik be, aminek hatására ő is sokmindent átértékel, beleértve azt is, hogy mennyire fontos vagy neki.

Remélem, nálatok hamarabb észbe kap a baratnőd. Sok sikert :)

2018. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire alaposan beszélted meg vele a dolgot, de nyugodtan mond el neki még egyszer, hogy hiába vagy te a férfi neked is jól esne ha néha azt látnád, hogy kíván téged és kezdeményezne az irányodba, ha még ekkor sem akkor meg még egyszer elmondod neki. Egy jó kapcsolatban nem kellene tabunak számítani a vágyainkról beszélni.
2018. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyen, sosem lesz más. 20 év gyakorlati tapasztalat. Amikor ecsetelni kell hogy léccike, tudod mit szeretnék, ugyan már mozdulj már meg stb... veszett fejsze. Itt nincs mit megbeszélni, sokan csak ezt az elcsépelt baromságot tudják hajtogatni. Az van hogy vagy elfogadod vagy tovább állsz. Le lehet pontozni, de ez az igazság, én nem a százalékra hajtok.
2018. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!