Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy a suliban nagyon jóba lettünk egy osztálytársammal, és én bele szerettem. Szinte mindig együtt voltunk szünetekben is és nagyon jó volt vele lenni. Figyeltem is különböző jelzéseket, pl ahogy rám nézett, meg amiket mondott, célozgatott dolgokra kereste a társaságomat, meg akart nevettetni stb. De most az a nagy dilemmám hogy vége a sulinak és már csak kedden lesz egy évzáró és nem hinném hogy kedden történne valami, mert én nem merek csinálni semmit. És úgy érzem lány létemre ez talán nem is az én feladatom. Nem vagyok abban sem tutira biztos hogy ő érez valamit, de valahogy mégis úgy érzem. De lehet hogy csak beképzelem. Mondjuk én is és szerintem ő is elég visszahúzódó típus. Reggeltől estig csak rá gondolok, nem tudom mi lesz velem nyáron.

16/L


2010. jún. 13. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szervezz az osztályból barátokkal egy közös strandot vagy valamit, és hívd meg őt is. ha jóba lettetek, szerintem elhívogathatod, aztán talán majd ő is fog lépni.
2010. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérd el az msnjét. Azzal megoldanád, hogy szünetben is tudjatok beszélni, esetleg találkozót is meg lehetne beszélni. Nem kell feltétlen kedden összejönni.


Lehet, hogy a srác is most ezen gondolkozik ;)

2010. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
mond el neki,hiddel konnyebb lessz nekedis es neki is,nincs abban semmi rossz ha kozlod wle mit erzel,honnan tudod lehet h o is ebben a helyzetben van h fel elmondani,mond el neki,ha elmondod nem veszithetsz wle semmit max h ő nemigy erez,de legalabb akkor tudni fogod,deha magadban tartod akkor veszithetsz meghozza azt h mindig banni fogod h nem léptél,hiddel tudom mirol beszelsz voltam mar enis hasonlo helyzetben,lehet ő az elsőőő igazi,nemtudhatod,ah leirtad egesznap csak ragondolsz ezigy csak kiin nekedis,mert masra nemtudsz koncentralni,sztem azlenne alegjobb ha beszelnel wle,nemszegyen aztanulj azoknak a hibaibol akik hasonlo helyzetben voltak es hagytaak elszalajsztani:)
2010. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!