Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogyha meglátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha meglátom azt a fiút aki tetszik egyszeriben olyan érzésem van mintha gyomron rúgtak volna?

Figyelt kérdés
Ez így leírva lehet, hogy hülyén hangzik de tényleg ez van és nem értem miért.. De akkor is ez van ha bókol valamit vagy valami ilyesmi.. Szóval mi ez az érzés? Hogy hívják? Saját tapasztalatokat is kérnék mert gondolom nem csak én vagyok így.. Előre is köszi!
2010. jún. 13. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

igen nem csak te vagy így ezzel...szerintem egyszerűen csak zavarban vagy és szereted:)

nekem olyankor a lélegzetem szokott akadozni és fuurcsa érzést érzek a mellkasomban, és most így visszagondolva a gyomromnál is...ja meg hevesebben szokott verni a szivem. talán ha összejönnél vele, és jogosan tetszene, lehet leállna ez az érzés

2010. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezmáár erőssen szerelem- gyanús:) de az biztos, hogy nagyon tetszik:) nálam is ez van éppen most.. olyan fura és egyben olyan felemelő érzés!:D mondjuk nekem pirulással is társul elég intenzíven..:D
2010. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát.. Szeretnék vele összejönni de azért kicsit félek.. Ő lenne az első, és hát mindenki fél egy kicsit az elsőtől.. De tényleg amúgy tök jó érzés (nem vagyok mazoista xd)csak hát na.
2010. jún. 13. 12:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szerelmes vagy belé.:) nálam is ez van.. :D
2010. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oppá xD Akkor több mint valószínű, hogy nem csak simán tetszik.. köszi a válaszokat
2010. jún. 13. 14:36
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem is kezdesz szerelmes lenni:) ne félj!:)
2010. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor érzem ugyanezt, pedig már másfél éve együtt vagyunk :)
2010. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
öhm:Eröviden olyan,mintha milliónyi pillangó röpködne a hasamban:)barátnőmmel így nevezzük,bár volt,hogy én már baglyokat éreztem:D
2010. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezek a pillangók acélbetétessel rugdosnak vagy mi? xd Mert arról már hallottam, de hogy ez lenne az.. hát nem tudom. De köszi a válaszokat!
2010. jún. 13. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:
az,hogy szereted.Ismerős érzés:(
2010. jún. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!