Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szoktatok csinalni amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinalni amikor sok idotok van a parotokkal, nekem semmi nem jut eszembe?

Figyelt kérdés

Ez az elso parkapcsolatom. De nem tudom,hogy milyen programokat lehetne csinalnom. Ismerem a baratomat tobb eve es baratsagunkbol lett szerelem. Most megis ugy erzem en barmilyen programot ha csinalok vele az lehet nem tetszik neki? Nem latom jelet, meg boldog velem mindig. Csak olyan benanak erzem magam ebben es nem tudom mit talaljak ki. Munka utan rakas idom van,mert csak egy baratnom van meg par haverom akikkel osszefutok 1-2orara. A baratom is igy van ezzel es sokat vagyunk egyutt. Tudom,hogy milyen helyeket szeret,de ha oda elmentunk mar es minden kifujt akkor tancstalan vagyok. Mozi,szinhaz,ettermek,hajokazas,sieles,erdei kirandulas,seta,buli,tarsas,galeria kiallitas,cirkusz,vasarlasok,koncert,ezek mind megvoltak mar vagy amiota egyutt vagyunk vagy meg amikor csak baratok voltunk. Ezeket sokadik alkalom utan unna. :( nem tudom mit csinaljak ha egyutt vagyunk. Beszelgetni rengeteget szoktunk,es a szex is nagyon sok es jo,de programok teren nem vagyok jo es felek hogy emiatt ram un meg egyszeruen gaz hogy most sem jut eszembe hogy mitcsinaljunk majd.

Ti tudtok valamit mondani? Mit szoktatok csinalni a partokkal?


L/22 F/25


2018. ápr. 24. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig közösen döntjük el. Nem kell ezen görcsölni, mindig azt csináljátok, amihez éppen akkor mind a kettőtöknek kedve van, és akkor biztosan nem lőhetsz mellé.
2018. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi pl van, hogy ország-városozunk, barkóbázunk vagy online játékokat játszunk pl Higher or Lower vagy geogessr. :) rengeteg lehetőség van. Ha van kártyátok vagy társasotok, az is tök jó.
2018. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet,de ilyenekkel nem szoktunk játszani. Vagyis volt rá példa,de nem foglal le bennünket. Mi is kozosen beszeljuk meg altalaban,de akkor is ugy erzem hogy lehet mast kellett volna kitalalni vagy mivan ha megun emiatt. Az otthon ulos programokat nem szeretem. Az ilyen tarsas meg gepen valo jatszadozasok nem erdekelnek sajnos :/
2018. ápr. 24. 20:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Az van bennem hogy sokkal kevesebbett kene egyutt lennunk es akkor azt tenyleg tartalmasan toltenenk el es nem fogjuk soha unni egymast. Ugy ertem kevesebb orat es csak egy programot kitalalni utana meg osszebujas szex. Lehet azert parazok mert kapcsolatban vagyunk es ugy erzem most elvarasai vannak felem ami valljuk be azert igaz lehet. Baratkent csak par orat lattuk egymast most is valami hasonlot kene es nem mindennap talalkozni,mert nem tudom mit szeretne vagyis de csak ido utan unalmas lenne velem ez.
2018. ápr. 24. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Passz. Nálunk hosszú évekig nem kellett program. Ott voltunk egymásnak, mint program.
2018. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Jolly joker ötlet: kirándulás, vagy sétálás a közelben.


Ha egyik sem lehet, akkor a párom meg szokott kérni, hogy olvassak verseket. Nagyon sok kultúrából vannak verseim, némelyik elég szimbolikus és meg szoktuk tárgyalni, hogy vajon mi az üzenete az adott versnek.

2018. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!