Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
van egy srác nem régóta ismertem meg, elég jól elvoltam vele,beszélgettünk,mindig mosolygott,meg kiakasztottuk egymást jó értelembe:D,kérdezte hogy van-e barátom...nekem nagyon tesztik,csak nem tudom hogy ő tényleg érdeklődik felém vagy csak....:S
2010. jún. 13. 16:09
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
ha egy fiu ilyet kérdez akkor érdeklödik irántad valószinüleg szimpatikusnak tart igy nincs mitöl félned
2010. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
Eggyet értek az előttem szólóval . Adj neki jelket de ne te vald be, hogy szereted mert a fiú dolga :) Jej pl: amikor egymásra néztek mosolyogsz, egy kicsit közelebb ülsz mellé..... stb SOK SIKERT! :)
2010. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
szerintem utál, mert ilyen nehéz a felfogásod. egyébként csak ki akar használni, vigyázz, nehogy terhes legyél!
2010. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim válasza:
semmi ok nincs rád,mert van sok fiú haverom és márt megkérdezték.És nem azért mert tetszem vmelyiknek..Meg elég rövid és hüklyeség amit leirtál.
2010. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
köszi az első 2nek=)amugy nem szeretem,csak nagyon tetszik...és nem vagyunk haverok,ismerősöm haverja a srác..és nem félek attól hogy terhes leszek..nem vagyok olyan lány!
2010. jún. 13. 19:20
 6/52 anonim ***** válasza:
Hát..voltak körülöttetek emberek?mindenkivel ilyen vagy csak veled?mennyire jó ismerősöd haverja?
2010. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
nem ismerem annyira a srácot,akkor beszélgettem először vele,és elég jó haverok...csak mi voltunk kint,és ő ült le mellém és vhogy elkezdtünk beszélgetni...
2010. jún. 13. 20:22
 8/52 anonim ***** válasza:
sztem....lehet csak szerintem ez csak egy szimpla kedvesség...de próbálkozz be nála énis igy jöttem össze palimmal:Dazóta is együtt vagyunk:Dsok sikert:D
2010. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
köszi=)
2010. jún. 14. 13:18
 10/52 anonim ***** válasza:
hát...ez sok mindentől függ!pl miket mondott!milyen volt a hangsúlya....kedves srác? am sztem nem veszítesz ha megpróbálod hajrá..:D
2010. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!