Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy a barátnőm biszex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a barátnőm biszex? Ugye nem?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is biszex (remélem), de van egy csaj barátja, akivel nagyon össze van melegedve szó szerint és olyanokat ír neki késő este a csaj sms-ben, hogy "Jóéjt tündérke" stb. Ezt onnan tudom, hogy a telefonom elromlott, azóta az övét használom és mikor erre írtak vissza, akkor láttam meg és felütötte a fejemet. Szinte minden második este ez van és ha rákérdezek, hogy ki ír, akkor azt mondja, hogy a legjobb barátnője. Ismerem a csajt, mert már találkoztunk és biztos, hogy ő leszbi, csak rá kell nézni. Én szoktam kérdezgetni a barátnőmet erről és mondja, hogy egy tünemény az a csaj és mennyit nevetnek, meg ha fiú lenne, akkor járna vele. Ha fiú lenne, akkor nem tudna vele járni, mert a csaj a lányokat szereti, na mindegy. Én nem tudom, ő mit szólna, ha lenne egy meleg haverom, aki olyan smseket küldene nekem, hogy "jóéjt tündérke", hát gusztustalan lenne. Nyitva tartom a szemem, mert ezek a ferdehajlamú lányok mindenkire ráhajtanak. Lényeg a lényeg, hogy imádja, mert milyen édes, de már attól félek, hogy túlzásba viszi. Folyton róla beszél, hogy E. cuki lány, milyen vonzón vigyorog stb. Vonzó a mosolya..komolyan, ilyet nekem még egyszer nem mondott. Ezek után ne gyanakodjak? Ja, meg együtt mennek fesztiválozni, már előre félek. Nekem akkor el kell utaznom, de szerintem még örül is, hogy ketten lehetnek, ráadásul sátorozni fognak. De az e leggázabb, hogy a csaj tényleg jófej és az az érzésem, hogy bárkit megkaphat, aki lány és olyan naiv, mint a barátnőm. Most nem kezdhetek el hisztizni, mint egy kislány, de mégis mit tegyek?
2010. jún. 13. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Vedd rá őket egy hármasra. Van olyan pasi, aki ennek örülne.


Mellesleg. Annyit mondhatok, bízz a barátnődben. Jobbat nem tehetsz. Ha kiderül, hogy bi vagy leszbi hát akkor az ellen úgysem tudsz mit tenni.

2010. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nem érted meg, első? Nem vagyok gyökér, a csaj ilyen tök leszbi, most mit kezdjek vele, lányoknak biztos bejön, de nekem ő fiús. Barátnőm viszont odavan érte. Most nevessek örömömben, hogy ki tudja, mikor dob el érte? Tényleg k.rva jó helyzet. Nem tudom, mit szólnál, ha a barátnőd odalenne valakiért, aki nem te vagy
2010. jún. 13. 16:30
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan, hogy hú de fasza, 2 jó csaj van körülöttem. Nem! Ezek között van valami
2010. jún. 13. 16:33
 4/13 Apollo93 ***** válasza:

Haver én komolyan megértelek Téged. Én sem vetem meg a leszbikusokat(:P) viszont, ha a barátnőm körül forognának énis bepöccennék. Hát mégha a barátnőm is benne lenne!

Figyelj annyit javaslok, hogy vagy szerezz be egy zacsipajtást(csak kamuból, hogy észrevegye magát)de ez egy másik csaj is lehet.:) Vagy ha lesz konkrét bizonyítékod(smároltak, esetleg több) akkor azonnal dobd és keress egy olyan csajt, aki Téged szeret!

2010. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nono. Kérdezz rá egyértelműen. Drágám, van köztetek valami? Vonzódsz hozzá? Nyugtasd meg, hogy nem leszel mérges, legyél nagyon kedves, hátha ki tudod belőle szedni, mit is érez, és akkor te is megnyugszol.Remélhetőleg.
2010. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sztem mondd el neki őszintén mi bánt, ahogy id leírtad. Nem csak rákérdezel "van köztetek vmi?" hanem így az egészet... egy biztos, veszteni nem veszthetsz vele!
2010. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az!
2010. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha fiú lenne még járna is vele. Amikor együtt vagy valakivel, és szereted eleve nem lenne szabad ilyet mondani. Engem nagyon megbántana, ha a párom azt mondaná valakire akár fiúra, akár lányra, hogy ha más körlmények lennének, vagy ha lehetne járna vele. Én nem is gondolok ilyesmire sosem, hogy bárki mással járnék a páromon kívül.

Az én barátnőm nem leszbi, és nem is bi, de smárolt már csajjal (aki nem én voltam), és kíváncsiságból esetleg többe is benne lenne szerintem egy csajjal.

Hibáztathatod tehát azt a lányt, de a leghibásabb a történetben sosem az akivel megcsalnak, hanem az, aki megcsal, vagyis a párod. Tudom, hogy nem csalt meg, csak azért írtam, mert neki kellene elutasítania a lányt/pasit aki rá akar mászni. Még ha a legjobb barátnője is az illető, kedvesen, finoman, de határozottan húzni kellene egy határt kettejük kapcsolatában. Én is néha ránézek a barátnőmre, és úgy gondolom, hogy nagyon szép, és büszke vagyok rá, hogy a barátnőm, de ennyi, és ettől több sosem fordulna meg a fejemben.

Szerintem beszélgess el komolyan a barátnőddel. Ez lesz a legegyszerűbb. Mert ha azt írnám, hogy tegyél valamit annak érdekében, hogy összevesszenek, az gonosz lenne, ezért ezt nem mondom:D De egy nagy beszélgetés valóban kellene.

18/L

2010. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igazad van amugy:S engem is bántana... és az 1, 2 ővel ne foglalkozz pi.nát nem láttak még! milyen 3 mas...? akit szeret az ember az csak vele van! beszéld meg velük amúgy...:S ez nagyon gázos...
2010. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Meg kellene tudnod, hogy lelkileg mit érez a barátnőd. Ha lelkileg érezne valamit a csaj iránt, akkor bisex. De ha csak egy szép női test iránti vonzalomról lenne szó, az még nem vészes. Figyelj a nők 80% érez vonzódást a számára szép női test iránt. Ez még nem jelenti azt hogy valaki biszex.

Nekem is van egy barátnőm, egy szobába lakunk (koli) és egymás mellet van L alakban az ágyunk, mi is mindig félreérthetően dumálunk, témázunk, drágámozzuk egymást meg gyere szerelmem meg ilyenek...ettől függetlenül, soha nem tudnék vonzódni lányhoz lelkileg...nem vagyok biszexuális. De megnézem a szép női testet, és elismerem ha tetszik az, csókolóztam már lánnyal de más intimebb dolog nem történt. Szerintem tudd meg, hogy mennyi érzelmi alapja van a barátnőd és a barátnője közötti kapcsolatnak, az a számottevő.

Szerencsére az én párom nem akadna ki ilyentől, neki beleférne még az is ha kipróbálnám egy lánnyal, bár nem hinném h ez valaha meg fog történni. :)

2010. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!