Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet,hogy kb 9 honapja vagyunk egyutt a baratnőmel kicsit vissza fogottabb szex teren mint en es ugy a 3.-ik honapba csinalni akartuk de o nem nagyon vett reszt benne es mivel azt lattam rajta, hogy nincs kedve hozza nekem is elment es igy abba hagytuk vartunk vele hogy majd ha jobban megismerjuk egymast majd akkor. Aztán tegnap varatlan modon elkezdett csokolgatni majd stb stb rault a cerkara es felkialtott hogy nagyon faj termeszetesen kivettem rogton. Igy megint eltavolodtunk ettol a tematol persze en probalok valami megoldast ra pl sikosito meg tobb elojatek de ha oda kerul a sor fel hogy fajni fog pedig felizgul rendesen. Mit tegyek, hogy jo legyen neki ? Elhagyni nem akarom emiatt mert nagyon szeretem meg mielott ez lenne az elso tanacs ezt kizarom. Egyebkent a baratnom 18 eves en meg 21 valaszokat elore is koszonom. Helyes irasert bocsi csak telorol irtam .
2018. máj. 3. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Először azt kellene tisztázni, miért nincs kedve hozzá. Ha alapból nincs, vagy nagyon kicsi az igénye, akkor kár folytatni vele. Ha szűz, és fél, az viszont normális. Akkor sok türelemmel és szeretettel úrrá lesztek a problémán.
2018. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat kedve az lenne hozza de ez elriasztja meg nem szuz mar es azt mondta hogy az elso nem fajt ennyire ez nekem akkor rosszul esett
2018. máj. 3. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ennyit biztos nem várnék senkire, kb úgy érezném, hogy nem vonzódik hozzám, vagy aszexuális.
2018. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat akkor en is ezt erzem hogy nem vonzodik adok neki egy kis idot meg aztan ha nem valtozik mehet
2018. máj. 3. 11:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!