Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok van ilyenre esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok van ilyenre esély?

Figyelt kérdés

Mesélte pár ismerősöm a következő esetet,de én is tudtam ezt. Az egyik közös ismerős fiú barátunk nagyon szereti a focit és a nője, akivel többször összejött általános iskolás kora óta. Az iwiw-en van vmi olyan, h. focicsapatokra/meccsekre lehet szavazni a vb. alatt. A lány mindig rajta csüng a srácon... De közben a srácnak van egy lány, aki tetszik és a lányak is a fiú. Az egyetemen évfolyamtársak voltak és csak kerülgették egymást, de nem lett belőle semmi. A fiú volt lány évfolyamtársa elég komoly sportot űzött és a srác ezért is volt szerelmes a lányba. Évek teletek el és a fiú & a lány pont ugyanoda járnak levelezőre csak más karra. Mikor összefutnak zavarba vannak, főleg ezt a fiúnál figyeltem meg. Szerintetek van esély arra, h. az elit sportot űző lány és volt évfolyamtársa a fiú egy pár legynek.

Köszi...


2010. jún. 13. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért olyan nagy dolog az az "elit sport"?
2010. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocs nem elit extrémet akartam írni :D
2010. jún. 13. 22:06
 3/3 A kérdező kommentje:
bár egyféle elit sport is :D
2010. jún. 13. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!