Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőket zavarná ha a párjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket zavarná ha a párjuk állandóan lepkehálót tartana magánál? Arra számít, hogy az utcán bármikor találhat valami érdekes rovart.

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Engem így ebben a formában igen. Milyen már hogy lepkehálóval utazik a combinón? 😂 De falun belül is fura lenne.

Az viszont ha emiatt sokat jár a természetbe, az nem baj, mindenkinek kell valami hobbi.

Mondjuk azt nem tudnám elviselni ha meg is ölné őket.

2018. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Állandóan? Pl színházba is így jönne? Vagy ha le kell szaladni a sarki boltba tejért?

Nem tudom, valószínűleg zavarna.

Pedig a pasim általában felemás cipőt hord és deszkával jár.

2018. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Állandóan? Pl színházba is így jönne? Vagy ha le kell szaladni a sarki boltba tejért?"


A színházba nem vinné be, a kocsi csomagtartójában hagyná. A boltba viszont vinné.

2018. máj. 4. 10:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez már Monty Python... mondjuk én imádom az ilyen " szitukat" a humor szintjén. De inkább csak ott.
2018. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem zavarna. Nem normális dolog szerintem. Ha az utcán nekiáll lepkét hajkurászni otthagyom. Vannak helyzetek amikor ez oké pl egy túrán. Még segítek is neki de mindennek meg van a helye és ideje.

Ettől még tuti lenne akinek nem gond. Én nem jönnék össze ilyen férfival.

2018. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mert nem lenne buggyant párom, raadásul nem szeretem, ha valaki bármilyen állatot is bánt, akkor sem, ha bogárról van szó.
2018. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem írta a kérdező hogy bántja is a bogarakat. Amennyiben bántja is őket még kevésbé szimpi a dolog. Soha nem szerettem a tűre tűzött lepkéket meg a kiszárított szarvasbogarakat.
2018. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt hittem nem lehet meglepni engem ezen az oldalon

Erre kiderül hogy mégis

Hogy lehet ilyen hülye értelmetlen beteg kérdést feltenni

Uristen ...😀😂😂 lepkehalo

2018. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, jókat nevetnék az ilyen helyzeteken. Amúgy is szeretem a furcsa emberek társaságát.
2018. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, mert mindenki azt hinnè egy debillel jàrok
2018. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!