Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Párommal már 8 éve vagyunk együtt,van már egy 3éves kislányunk is,én most a másodikkal vagyok várandós. Van egy nő akivel mindig dumálgat neten, de mindig kitörli a beszélgetést. Én ezt a nőt nem ismerem, csak látásból. Ha rátérek a témára hogy ez engem zavar, fejezze be, nem tudom miről beszélnek, nem tudom miért törli ki. Sokszor be is megy hozzá csak úgy a boltba ahol dolgozik a nő, csak hogy beszéljenek. Párom szerint csak barátok, nincs semmi köztük , mindig megígéri ha ujra beszélnek, megmutatja a beszélgetést mert nincs benne semmi, de mindig kiderül hogy megint kitörölte. Hogy fogadjam ezt el? Annyira idegesít,már nem vagyok önmagam, éjjel nappal ez jár a fejemben. Velem sem túl kedves, ha felhozom a témát leráz, hisztisnek , féltékenynek nevez. De hogy ne érdekeljen ez?Ez belefér egy kapcsolatba? Őszerinte ez teljesen természetes dolog, mégis titkolja, és ez a baj. Próbáltam már távolságot tartani, hátha kicsit megnyilik, de nem értem el vele semmit, ő se szólt énhozzám . Legszívesebben itt hagynám,de hova menjek 2 gyerekkel?Hiába mondtam, mondja el őszintén mi ez az eégsz, nekem mindegy csak legyen végre őszinte, de csak hülyének néz, hogy paranoiás vagyok. Tényleg én túlzom el? Nem kellene hogy zavarjon ez a dolog? Nyugodtan flörtölhet is akár, nekem nem kellene hogy beleszóljak? Tényleg elvesztettema fonalat, mi a helyes és mi nem.
2018. máj. 6. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem normális.

Ha csak annyi lenne amennyit ír, miért törli a beszélgetést?

Így vagy úgy, ez sehogy sem jó, már csak a titkolózás miatt sem.

2018. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Joggal aggódsz, sajnos az én barátnőm is ezt csinálja. És sajnos nem véletlenül törli ki mert hát olyanokról van szó, vagy rólad panaszkodik jobbik esetben vagy van köztük valami. Annyit tehetsz hogy a saját telefonodra felraksz még egy messengert azon a barátod messengerével belépsz és amikor irogatnak te olvasol közben, és már is kiderül az igazság. Nem etikus elolvasni más levelezését, de az még undorítobb ha hülyének néznek és megcsalnak a hátad mögött... Ebben a világban már szinte semminek sem lehet hinni, te se légy rendes ha ő így játszik.
2018. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt nem az a baj hogy barátkozik egy nővel,hanem hogy ő nem barátkozik. Ha csak barátok lennétek nem lenne rá szükség hogy kitörölje a beszélgetést. Sőt akkor még biztos néha mutatná is hogy "nézd milyen vicceset küldött" stb. Vagy nem tudom.

Ez így viszont nem okés.

2018. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!