Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi hasznotok volt az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hasznotok volt az eddigi párkapcsolataitokból?

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
kiadós kefélés!
2018. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Megtanultam nemet mondani, és kicsit a saját érdekeimet is nézni, nem csak a másikét:)

Ha mondhatom még talán az az út(utazás) amit egyedül jártam be minden alkalommal a kapcsolatért:) Kicsit nyitottabb lettem a dolgokra:)

2018. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Semmi.
2018. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél többet tanultam meg nőként a női nemről. Kicsit láttam magunkat férfi szemmel. Továbbá megtanultam hinni magamban.


A másodikban megtanultam a toleranciát, alkalmazkodást, konfliktus kezelést. És: bocsánatot kérni!!!! (sosem szerettem veszteni semmiben, és nem szerettem elismerni ha nem nekem van igazam, viszont az ex megtanította, hogy nem dől össze a világ, és nem vereség, ha beismerem nem nekem van igazam, vagy hibáztam).


A harmadikban pedig megszoktam a rendszeres sportot. Minden nap van valami mozgás, ha más nem akkor jóga.

2018. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs életed, hogy ennyire érdekel másoké? Sok ehhez hasonló kérdést látni tõled.
2018. máj. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megtanultam, hogy igazából csak magamra számíthatok.

Hogy többre vagyok képes és hivatott mint gondoltam, megtanultam hinni magamban. Megtanultam az előző kapcsolatomból, hogy szinte minden férfi érzékeny valahol legbelül ha nem mutatja akkor még inkább.

És legvégül a toleranciát, nyitottságot.

Szerintem mindenki kaphat egy-két kapcsolatból építő dolgokat a rossz dolgok mellé is, én megtanultam ezeket a dolgokat kamatoztatni a jelenlegi kapcsolatomban.

2018. máj. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megtanultam felismerni az intő jeleket, amik egy abuzív, manipulatív emberre jellemzőek, így ezekre fokozottan figyelek már a mostani kapcsolatban. (Szerencsére híre sincs ezeknek jelenleg.) Megtanultam közös érdeket nézni és nem csak a másikét. Megtanultam a saját érdekem is nézni. Megtanultam jól kommunikálni a másikkal és a konfliktusokat kezelni.
2018. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Lett két gyerekem, ha nem lennének akkor most teljesen kilátástalan lenne minden úgy érzem.

F.

2018. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sokat erősödtem tőle növekedett, a lélektani szakító szilárdságom. (Már egyre kevesebb idő kell a szakítás utána talpra álláshoz).

Ja és sok jófej csajjal ismerkedtem meg, szerintem emberileg is fejlődtem.

2018. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én nekem sosem volt szerencsém a nőkkel. A véleményem szubjektív, de én azt tanultam meg, hogy a nők frigidek és gyűlölik a szexet. Zárkózottak, takargatják magukat. Ha nem lenne internet, azt sem tudnám, hogy néz ki a ***a.
2018. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!