Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire befolyásoló tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásoló tényező a párod családja?

Figyelt kérdés

Kit mennyire zavar a parotok családja ha nem jöttök ki jól ?

Parommal jól megvagyunk bár mostanaban sok a veszekedes az én családom miatt (illetve két testvérem miatt) a tesoim szerint a parom nem szeret és kihasznál engem persze erről a véleményrol a parom is tud mindent .alatalaban veszekszik velem emiatt,hogy milyen gazak a testvéreim stb .. viszont emiAtt szakitani akar velem .. volt e már nektek ilyen helyzet hogy valamelyik családtag nem szerette a parotokat vagy ti nem az övet?


2018. máj. 16. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt. A volt párom nagybátyja, akivel sajnos egy házban élt. Szerinte én túl komoly és érett voltam a fiúhoz, akinek szegénynek még szórakoznia (=minden nap inni, mint ő) kellene, nem velem foglalkozni. Ezzel a mondókával többször is belém állt, természetesen akkor sem volt már szomjas. Utáltam hozzájuk járni (nem csak emiatt). Ha nem lett volna kilátásban összeköltözés belátható időn belül nálam, nem sokáig toleráltam volna ezt így, főleg hogy a párom meg imádta a nagybátyját, én meg nem fogok senkit választás elé állítani, hogy a családja vagy én. Szóval igen, ez lehet válóok, ha sűrűn találkozniuk kell. Miután elköltözött onnan, leszartam a nagybácsit, mert nem kellett látnom és hallgatnom max havonta 1x (az is elég volt)
2018. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A párommal élek együtt és nem a családjával.

A párom nem bírja az egyik testvérem. Nem találkoznak. Ennyi.


Szerintem szálljatok le erről a témáról. Bár én ebből a kis leírásból azt veszem ki, hogy valóban érdemesebb lenne szakítani.

2018. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Cikibb ha a te családod nem tolerálja a csajt. Mert tr szorulsz két tűz közé €s akkor szenvedsz....


Amugy exem anyja idegbeteg nagyban befolyásolta a dühkitöréseivel a randik minőségét a szexuális együttléteinket stb.

2018. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Exem huga volt visszataszító a számomra, irritált a hangja meg a szende megjátszott kis kedvessége..aztán a hátam mögött elmondott mindennek, az exem persze meg se védett, pedig alig 3x látott, szóval oka nem volt, hogy így beszéljen rólam. Hosszú távon nem tudtam volna elviselni szerintem, a folytonos viszálykodás, gyűlölködés a semmin nekem nem hiányzott volna.
2018. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Leìrom a magam kis rémtörténetét. Lényege akinek nincs kedve végig olvasni két 20on évest simán szétszedtek a lány szülei.

-Exem késői becsúszott gyerek, 40/45 voltak a szülei amikor részeg apuka rámászott anyukára és hát exem lett a vége.Anyukája nővérének akarta adni nevelni(nővér fia is akkor született)

-Exem 17 évesen egy bűnöző pasival felcsináltatta magát kórházi esküvő..

-1év múlva elvált mert a pasi lelépett közben két nővére is elvált.

-Ja ex anyós ex após alkoholisták.

-Elfogadtam a lány a gyerekkel együtt minden szép lehetett volna de ex anyósom részegen mindig belém állt,exem nővére féltékeny volt arra hogy mi együtt vagyunk ő rá meg a saját fia se néz rá.

-A lány szülei leláncolták a gyerekkel a volt barátnőm. Soha sehová nem mehetett kivéve iskolába és dolgozni. Na oda látástól vakulásig és levették pénzzel ,abból is ittak.

2018. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Vannak életek melyek boldogabbak lennének ha nem lennének. Figyeljetek emberek csak akkor hozzatok gyermeket a világra ha szeretetből történik és van rá keret. 2010 után minden gyerek veletlenül született. Csoda hogy itt tart a társadalom?
2018. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Az egyik pasim feka volt, hatalmas csaladdal mindenki nagyon kedves es befogado volt, sosem ereztettek velem h feher vagyok de tudom h anyukaja a lelke melyen egy hasonlo feka csajt szeretett volna, amiert nem tudom hibaztatni. Nagyon szerettek en is oket, de pl nagy csaladi osszejovetel,mindenki fekete es csak en vagyok feher egy Ido utan elkezdett zavarni. Ez igy hulyen hangzik, de kb elefantnak ereztem magam a zsirafok kozott:-)
2018. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ,milyen a kapcsolata velük.Ha túl szoros és manipulálják,akkor eleve dobom a pasit.


Ha nem olyan jó és nem is igen tartja a kapcsolatot,akkor nem érdekel,ki kinek szimpi,ha nem nyom semmit se a latba.

2018. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

1000km-re élünk, semennyire.


De az exem szülei mindenbe beleugattak, ő meg egyzer nem volt képes leállítani őket, így szakítás lett belőle idővel.

2018. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!