Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen őszinte reakció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen őszinte reakciótok lenne ha kiderülne, hogy a srác szűz?

Figyelt kérdés

22 vagyok, ha megismernétek egy ilyen korú srácot és kiderülne róla, hogy szűz még, mi lenne az első gondolatotok? Tehát, hogy mire gondolnátok, hogy miért nem volt még kapcsolata stb.?


Írjatok kort plz


2018. máj. 20. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én korosztályomban már furcsa lenne (33 éves vagyok), a te korosztályodban ez még nem akkora probléma, legalábbis amikor annyi idős voltam, nem zavart.
2018. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem gondolnék semmire, ha nem volt még kapcsolata, akkor ez nem olyan meglepő dolog... Feltehetőleg vagy mert félénk srác volt, vagy valamiért így alakult aztán ennyi, mit kell ezt túl gondolni?

22L

2018. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Én kifejezetten örülnék neki, mivel én is az vagyok. Semmire nem gondolnék, teljesen normális, ha valaki nem kúr ész nélkül 13 éves kora óta. 20L
2018. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
A párom szintén szűz volt, amikor megosmertem, csak nálad két évvel idősebb. Annyi volt az első gondolatom, hogy nagyon örültem neki, amiért mrgtisztelt a bizalmával és nagy pirospont volt, hogy nem próbált kamuzni, hanem őszinte volt velem.
2018. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is volt 22 éves szűz barátom. Én örültem, hogy elmondta nekem őszintén.
2018. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

23 éves szűz srác haveromtól azonnal elköszön tinderen minden lány, amikor kiderül, hogy szűz. (Olyan lányok, akik állítólag komoly kapcsolatot akarnak.)

Gyk-n 5-ből 5 lányt nem zavar.

Érdekes.

2018. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindegy ezt a tényt hogy közlöd és mikor. Ha a lányt érdekled ne adj isten kezd beléd habarodni akkor már nem érdekli főleg ennyi idősen.

Én arra gondolnék hogy nem volt megfelelő szociális élete korábban esetleg olyan iskolába járt ahol nem volt lány. A 22 év még nem olyan gond a legtöbb lánynak.

De ezt nem a neten kell közölni pár beszélgetés után és nem pironkodva hanem úgy ahogy az életkorod vagy bármilyen más adatot. Minden onnantól igazán "ciki" ha te annak tartod.

2018. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6 biztos azért tindereznek, mert komoly kapcsolatot akarnak... Mondjuk nem is értem, hogy egyáltalán hogyan merül fel, hogy ki kivel, hogyan, mennyit szexelt eddig, mikor még csak ismerkednek valakivel (ha tényleg komoly kapcsolatot szeretnének). Persze később, egy bizonyos szintű kapcsolatban normális, ha erről is beszélnek, de szerintem a legtöbb nő egyből elköszönne, ha a pasi úgy mutatkozna be, hogy "szia, Béla vagyok és szűz".
2018. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

25 voltam mikor összejöttem 22 éves szűzzel, egyből az első alkalommal teherbe is ejtett 😅

Rendes családapa vált belőle, nem gondoltam soha hogy valami defekt lehet vele


31N

2018. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha őszintén elmondaná a srác az esemény előtt abban az esetben nem zavarna! De ha kamuzna össze vissza a korábbi kapcsolatairól (amik nem is voltak) vagy pont trükkösen velem szeretne túl lenni az elsőn és kiderül.. Ott vége is lenne mindennek!
2018. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!