Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mondhatni a párodéknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mondhatni a párodéknál laknál, ő mindig főzne és nem kellene fizess semmit hogyan viszonoznád?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalva ez a helyzet nálunk. A munkaprogramja kicsit bonyolult, de mikor itthon van mindig nálam alszik. Anyukámmal élek, ám ő már ritkán van itthon.

Szóval én vezetem a háztartást, amikor időm engedi főzök is. A párom néha hoz, ami épp elfogyott és kellene, meg ropikat.

Ti hasonló esetben hogyan viszonoznátok ezt? 21N


2018. máj. 23. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Hol a probléma? Ha nem elég, akkor említsd meg neki, hogy mit szeretnél cserébe.
2018. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért fogalmazódott meg bennem ez a kérdés, s vagyok kiváncsi más véleményére is, mert: A városban voltunk, én lassan indultam volna hazefele, de mondtam, hogy éhes lettem, nem megyünk-e enni valahova. Mondta mehetünk, aztán visszafordultam, mert elfelejtettem kivenni a pénztárcám, ő pedig nem ajánlotta volna fel, hogy meghiv.(sima kisvárosi kajálda, nem 5*-os étterem)

Kissé rosszul esett, mert mi itthon mindig szivesen látjuk és együtt eszünk legtöbbször, ami szintén pénz, gondoltam legalább ilyenkor állja majd ő nekem viszonzásképp. (Havonta 1-2x eszünk ilyen helyen)

2018. máj. 23. 17:29
 3/7 A kérdező kommentje:

Ne értsétek félre, nem elvárásról van szó, nem akarok piacoskodni és tényleg szivesen látom mindig itthon, családtag lett, nem fogom kérni, hogy rendszeresen majd ő vásároljon be, vagy adjon a számlákba. Csupán rosszul esett, mert úgy gondoltam ez kedves viszonzása lehetne annak, amit én is szivből adok neki mindig. Ha miattam megyünk valahova, akkor is simán elveszi, ha ajánlok a benzinre pénzt.


Kiváncsi voltam, más hogy gondolja és hogyan tenne a helyében.

2018. máj. 23. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól kinyalnám minden nap, meg én amúgy szeretek főzni, szóval nem nagyon hagynálak élni a konyhában, ha egyszer beengedsz
2018. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, este összeszámolom, hogy hány olyan kérdés jött ma, amely arról szól, hogy tahókkal jöttek össze nők.


Én hasonló esetben sehogy sem viszonoznám a dolgot, mert nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba. Férfiként még abba sem, hogy mindig a barátnőm csináljon kaját. Ha te ezt választottad, akkor edd meg, amit főztél.

2018. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pénzzel. én fizetném a rezsi felét, és/vagy a kaját, stb.

plusz ajándékokkal, kedveskedéssel bár ez egy kapcsolatban alap.

nem akarnék ingyenélő lenni.

2018. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így már értelek. Szerintem amúgy, ha már így alakult, akkor illene pénzt beleadnia. De ha nem, az a minimum, hogy meghív téged néha vagy elvisz programokra.
2018. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!