Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éltétek meg az élatközepi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éltétek meg az élatközepi vállságot?

Figyelt kérdés
Sajnos keményen benne vagyok, a házasságom, szexualitásom romokban, talán még deppressziós is vagyok....Ötletek, tanácsok?

#szexualitás #társas problémák
2018. máj. 26. 22:48
1 2
 1/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
34%
Kevés az infó, hogy ne nagy általásságokat puffogtassunk!
2018. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Húha, felfokozott szexuális vágy, rengeteg sport, a házasság elhidegülése, rengeteg extremitás, munkahelyi elégedetlenség. Valami mást, máskép,máshogyan csinálnék.
2018. máj. 26. 22:59
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Konkrétabb (kézzelfoghatóbb) megfogalmazásban...?
2018. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Pl. újratanultam a helyesírást. Egyrészt remek időtöltés, másrészt azóta nem írom vállságnak a válságot, ráadásul a kiváló helyesírásommal tisztára bevadítom a fiatal bölcsészlányokat.
2018. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, a depressziót se írom deppressziónak, és ettől máris kevésbé vagyok depressziós. :D
2018. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jogos a felvetés és megkövetem magam érte. Sajnos fogalmam sincs hogyan kell írni! Ennek tükrében ha már leírni letudtam, az is eredmény. Koncentrálhatnánk az alap feltevésre?
2018. máj. 26. 23:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha romokban is, de van házasságod. Én azzal kezdeném, végül is a házastárs is megfogadta, hogy mindig melletted áll, te meg őmellette.

Gondolom, ez javítan a szaxuaéitásodon is.

Ha ez nem megy, akkor válj el, egy reménytelen kapcsolat sok életerőt elszív.

Ha életközepinek nevezed, gondolom, 40 körül lehetsz, még sokáig fogsz élni, meglepő dolgokat is.

Ne punnyadj!

2018. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
52%

Beszélni kéne az asszonnyal. Neki jó ez? Nem akarja visszakapni a régi kapcsolatot?

Ha az asszony partner a kapcsolat felélesztésében akkor 1 dolog már pipa.

2018. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Mi az az EGYETLEN TÉNYEZŐ, mint legfontosabb a felsoroltak közül? Mihez kellenének ötletek, tanácsok?
2018. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amennyiben korombeliek vagytok, arra lettem volna kíváncsi, hogyan alakult ez nálatok. Ebben az időszakban rengeteg a válás, megcsalás, extrém hüleség....
2018. máj. 26. 23:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!