Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha barátnöm a pattaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha barátnöm a pattanásaimat nyomkodja?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy csak szebbé akar tenni....
2008. okt. 31. 01:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
biztos így akar kedveskedni...
2008. okt. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én imádom a pasimat nyomkodni. én attól mert lányok vagyunk nem unodorodunk egy pattitól, legalábbis én, de persze van aki igen, de én speciel nagyon szeretem nyomogatni, meg utána kenegetni stb, tényleg van egy olyan vonala h szebbé akarom tenni, meg lehet perverz de én imádok nyomkodni, meg szerintem egy kapcsolatban ez is lépcsőfok, hogy ha ezt engedi egymásnak egy pár, meg nem zavarja a másikat.
2008. okt. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
ez aztán az igaz kapcsolat-elmélyítés...
2008. okt. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy közös vacsora közben elég undorító valóban. De ha csak úgy otthon, magának, akkor normális.
2008. okt. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is soktam ilyet csinálni. De engedi, és nemhiszem, hogy baja van vele, fél pillanat. De, ha ennyire rosszulesik neked, akkor mondd meg neki. Vagy nyomd ki te, hogy neked ne legyen mit. Én is csak akkor, amikor látszik, vagy ... Nemtudom, nemminidg szoktam. De beszéld meg vele.
2008. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyet csinálna, sőt valamikor ő kér meg, hogy szedjem ki őket. Ez nem baj, csak kedveskedni akar neked.
2008. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
tök normális, örülj neki :)
2008. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A majmoknál a törődés jelképe, ha egymást gondozzák, egymás szőrzetét tisztítják. Szerintem ez egy igen kedves gesztus. Ilyet az ember azért nem csinál akárkinek.
2008. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is mindig kinyomom a barátom hátáról a kóbor pattanásokat. Egyrészt azért mert ott magának nem éri el, másrészt meg szeretek is babrálni rajta, jól esik hogy törődhetek vele egy kicsit.:)
2008. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is szoktama barátomnak...:)
2008. okt. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!