Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van egy fiu haverja kb 1 hónapja ismerik egymast a sráccal már én is találkoztam, mivel mondtam a barátnömnek, hogyha ennyit lognak együtt akkor szeretném megismerni.

És van egy másik fiu barátja.

Ma hárman együtt tanultal nem jön be baratnomnel egyik fiu sem.

És most bejelentette, hogy ott alszanak a sracnal mindketten.

Nem vagyok féltékeny megbizom benne meg szerintem tényleg nem jön be neki egyik srác sem. De azért mindennek van határa. Nem akarom korlátozni sem de azt sem akarom, hogy azt higyje, hogy neki mindent lehet.


Szerintetek hagyjam vagy mostmar azért szóljal rá, hogy ez azért túlzás??



2018. máj. 31. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez elég érdekes... Mi volt az indok a 2 pasival való együtt alvásra?
2018. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi van?
2018. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ma hárman együtt tanultak*

Az indok, hogy most olyan jól elvannak és lelkiznek.

2018. máj. 31. 22:36
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

lelkiznek = dugnak


Szerintem hagyd a fenébe ezt a kapcsolatot. Ha nekem barátom van, nem alszok csak úgy random két csávóval...

2018. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ide az idő tanulmányútra és lelkizni indulni 2 csajhoz.
2018. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Öhhmm nőként mondom, hogy a fiú haver, főleg ha bemutatja neked akkor még oké, de a 2 fiúval együtt alvás..... Hát az már elég meredek, ne támadd le, hátha tényleg semmi rossz de mondd neki mindenképp, hogy ez nálad már megüt egy határt, amit nem kéne átlépni.... Jogosan vagy kiakadva szerintem
2018. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Vagy nem akarod korlátozni, vagy nem akarod, hogy azt higgye, hogy neki mindent lehet. A kettő együtt nem megy.
2018. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Két idegen sráccal alszik, te pedig otthon recskázol? Szerinted?

Én megengedmém a barátnőmnek hogy két pasival aludjon. De hogy utána soha az életben nem találkoznánk az biztos.

Gondolod hogy nem fogják partiba vágni?

2018. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Komoly, hogy az orrod előtt szarvaz fel két sráccal egyszerre és neked fel sem tűnik.

"A barátnőm azt mondta..." - Mese habbal, tök mindegy mit mond egy nő. Azt mégsem mondhatta, hogy "átmegyek aludni két sráchoz és végigkeféljük az éjszakát hármasban, szóval ne várj meg."

2018. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

Beszélgess el vele erről, ne támadd, ne vond kérdőre, hanem mondd el, hogy mit érzel és hogy nálad ez már nem fér bele egy kapcsolatba.


Az előttem válaszolókkal meg ne törődj. Valószínűleg magukból indultak ki. Ők azok az ösztönlények, akik el sem tudják képzelni, hogy egy nő dug..son kívül másra is jó lehet.


Rendszeresen aludtam fősulin két barátommal együtt, soha semmi nem történt köztünk.

2018. jún. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!