Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megijed/kiábrándul egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijed/kiábrándul egy fiú, ha megkérdezi tőle a lány, hogy igazából mit is érez, mit akar tőle (már a kapcsolatban, pár hónap után)? Ezt úgy veszik a pasik, hogy elkötelezettséget várunk tőlük?

Figyelt kérdés
17L
2010. jún. 17. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiúk nem igazán szeretnek az érzéseikről beszélni,nem annyira nyíltak emocionálisan,mint a lányok.Náluk inkább a tettek beszélnek.Szóval ne nagyon erőltesd ezt a,,beszéljünk az érzéseinkről" dolgot,mert azt nem kedvelik,inkább bizonyítani szeretnek.Egyébként az idő,és az egymásról szerzett benyomások választ adnak.
2010. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem ott már gáz van, ha a pasi nem mondja magától, hogy szeret, és a viselkedése sem egyértelmű. Nekem eddig minden partnerem kb egy hét alatt eljutott a vallomáshoz. De ha pár hónapja kapcsolatban vagytok, akkor elkötelezte magát melletted, nem? Nem értelek, pedig nő vagyok.
2010. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg nagyon nem kéne megijedniük tőle, mert néha elég kétértelműen viselkednek. És még a nőkre mondják, hogy bonyolultak...

Szóval tiszta lappal kell egymás előtt állni, én biztos rákérdezek minden egyes alkalommal, hogy mennyit is érek neki. Minél hamarabb derüljön ki, mire megy ki a játék. (Persze legalább 5-6 hónap teljen el, míg összeszokunk)

Ez nem arról szól, hogy házasság, elkötelezettség, hanem csak annyit tudjon az ember, komolyan gondolja-e vagy sem a kapcsolatot.

Ha pedig ilyenen besokall, hát isten álgya. Nem komoly ember az ilyen.

A pasik olyan hülye dolgoktól ilyedeznek, hogy az nem is igaz. Miért kell mindent halál komolyan venni? Nem azt kérjük tőlük, hogy egyből ház, gyerek, kutya stb.

2010. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*ijedeznek

sorry :)

2010. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!