Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki barátom is egyben, de több is van köztünk, viszont ő nem akar komoly kapcsolatot. Én nem akarom elveszíteni, mert nagyon bírom, rendes, kedves, viszont azt nem bírom már elviselni, hogy más csajokkal is ismerkedik. Én többet érzek mint ő.. hagynom kéne..? De mint barát is fontos nekem, nem csak mint férfi. De nem tudom külön választani ezt a két dolgot..
2018. júl. 8. 08:41
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
11%
R ib@nc vagy! :-)
2018. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
13%

#1


+1

2018. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%

1-es, miért lenne ribi a kérdező? Itt túl gyorsan odavágják mindenkinek.

Kérdező, ezt nyiltan beszéld meg a pasival, ha tényleg nem akar többet szakíts vele, ne folytasd. Csak szenvedni fogsz.

2018. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as, a többiek pedig elég szánalmasnak;) valószínűleg még 13 évesek sem vagytok:)
2018. júl. 8. 08:48
 5/24 A kérdező kommentje:
Amúgy csak kíváncsiságból... Nekem csak ő van, szeretem. Ő csajozik össze vissza. Szóval én vagyok a ribi..:D már ebből is látszik mennyire nincs semmi agyatok:D tök vicces.
2018. júl. 8. 09:00
 6/24 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ő nem akar, akkor hagyd a francba. Ha ott maradsz mellette, csak szenvedni fogsz, amíg ő akár össze is jön valakivel. Lehet, hogy csak veled nem akar, mert nem érzi azt, amit te. Viszont mással kialakulhat neki. Hány évesek vagytok? Szerintem ő nem méltó a barát kifejezésre, ne haragudj.
2018. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon rendes és rengeteg dolgot megtett már értem, sokkal nagyobbakat is, mint az aki elvileg tényleg csak barátom volt.. bármi bajom van ugrik, segít.. ilyen téren nagyon jó ember. Viszont a többi dolog.. az nekem szörnyen rossz..
2018. júl. 8. 09:12
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt értem, de egy barát nem fog kihasználni testileg. Főleg nem úgy, hogy tudja, hogy te többet akarsz, mert ha nem is mondtad, le tudja olvasni rólad.

Azzal, hogy ismerkedik, melletted keres, közben meg azért még szexel veled, mindent elárul, hogy mennyire éri meg utána vágyakozni. Gondolom, fiatal vagy és hiába mondják, de ez van, sajnos.

2018. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok fiatal, és tudom hogy így van, csak annyira kevés normális ember van, hogy ha még őt is elveszítem, akkor már alig marad valaki:( nem akarok egyedül maradni teljesen.
2018. júl. 8. 09:27
 10/24 anonim ***** válasza:
48%
És jobb kapaszkodni valakibe, aki nem akar, csak néha megfog pár szívességgel és elcseszni rá még több időt? Ha jobban belegondolsz, így is egyedül vagy, mert ez egy semmi. Nem tudok mást tanácsolni, ha nem akarsz magadnak esélyt adni. Ha nem mersz egyedül létezni, azon is kéne dolgozni...
2018. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!