Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem meg magamnak/vi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg magamnak/vissza volt barátomat?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok. Van/volt barátom akivel 7,5 hónapig együtt voltunk. Egyik nap kijelentette, hogy túl keveset vagyunk együtt. Jó, akkor legyünk többet együtt-ezt feleltem. Másnap azt mondta nem működne a kapcsolatunk hosszú távon... Azt mondta szeret, és én érzem is. Próbálok vele többet lenni, csak mindig van más programja. Suli, bicikli és korrepetálás. Tehát nem más csaj/ok miatt.

Ad puszikat is az arcomra, megfogja közben a derekamat is és akkor érzem, hogy még szeret. Úgy is néz rám, mosolyog.

Viszont van egy bibi... Van egy csaj. A csaj próbálja megszerezni magának mert nagyon tetszik neki. És (ex)barátomnak ez nagyon tetszik. Nem találkoznak sűrűn, legalábbis egyelőre még nem.

Szeretném visszahódítani, de nem tudom hogy próbálkozzak. Apránként? Vagy "letámadjam"? Megcsókoljam vagy kezdeményezzem a szexet?


2010. jún. 18. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az utolsót nehogy mert akkor csak te is egy husi leszel neki.
2010. jún. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából azt mondta válogatós, meg nem igazán érdekli más nő... Ő nem az a megcsalós, becsajozós, hazudós típus.
2010. jún. 18. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg barátod se tisztázza le magában mit akar, addig neked is nehezebb. Imponál neki, hogy a másik csaj eléggé kapar érte, ez jót tesz az egojának.
2010. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!