Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MINDEN NAP veszekszünk, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MINDEN NAP veszekszünk, mert a barátomnak dolga van folyton. Hisztis vagyok?

Figyelt kérdés

A barátom nem dolgozik, szeptembertől egyetem, 23 éves.

MINDEN NAP van valami dolga, ami miatt többnyire csak késő délután-este találkozunk. Ilyenek: az apjával megy kocsikázni, megy az autóval szerelőhöz, aztán dolga van megint, orvoshoz megy, jövő héten megint ugyanahhoz az orvoshoz megy, de ezt minden nap megcsináljuk. Ha késő délután is találkozunk, konkrét időpontot nem tud nekem mondani.

Pl. 12-kor felhív, hogy dolga van. Mondom jó, az jó ha 17-kor találkozzunk? Erre közli, hogy nem tud időt mondani, majd hív előtte. De ez minden nap így van. SOSE lehet időpontot megbeszélni.

A kedvencem ez volt: megbeszéltük, hogy fürödni megyünk múlthét csütörtökön. Szerda este mondtam neki, hogy 11kor indulunk, mire a vűlasza az volt, hogy jó, majd reggel megbeszéljük. Reggel közölte, hogy hát az apjával dolga van, így olyan KB 14-5 körül találkozunk.

Tudja, hogy ezt utálom. Én nem szeretem ezt a bizonytalanságot. Volt már, hogy 14-kor felhívott, hogy hamarosan jön értem, majd legközelebb 18-kor hívott, hogy itt áll a házunk előtt menjek ki. Közben meg egyszer sem tudtam elérni őt, hogy most mivan.

Régen nem volt ilyen, ez az utóbbi 2 hónapban van. Régen leste a lehetőségeket, hogy velem legyen, mostmeg mindig dolga van. Ha meg nem találkozunk sokszor felhív, hogy unatkozik, és ezért találkozik a haverjaival.


2018. júl. 17. 15:18
 1/7 anonim válasza:
77%
Vagy valami problémája van amit nem tud veled megosztani, vagy már nem vagy fontos számára eléggé. Üljetek le és beszéld meg vele ami történik :(
2018. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Könnyen lehet, most arra lesi a lehetőséget, hogy másik lánnyal legyen.
2018. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ő nem annyira akar veled lenni,mint te vele,viszont tőled elvárja h ugorj az első szora,állj vigyázba,és ezt játszátok addig amig max kidob ha talált jobbat v még huz amig keres jobbat.
2018. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mindig ilyen volt és csak rejtegette az elején, hogy becserkésszen vagy valamiért már nem vagy fontos neki, de hogy ez teljes mértéku tiszteletlenség irányodba, az 100%.
2018. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátod kb. szarik rád. Röviden és tömören.
2018. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sza.ik rad sajna. :/
2018. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekled,egy ilyen megbízhatatlan idióta minek amúgy?
2018. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!