Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordul, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul, hogy egy férfi magának sem vallja be, hogy szerelmes?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk van egy régi rossz emléke, csalódott, visszautasították, miközben ő mindent megtett volna az adott lányért. Éppen ezért fél, menekül a valódi érzelmi elkötelezettség elől, ami az új kapcsolataival járna, és folyton bizonygatja, hogy ő nem szerelmes (és nem is akar az lenni). Mire jó ez az önhitegetés, és mit lehet tenni az ilyen megsebzett lelkű egyénekkel, akik mindenáron érzelem, vagy legalábbis SZERELEM-mentes kapcsolatokat akarnak kialakítani? És próbálják még csírájában elfojtani/letagadni a már létező érzéseiket?Hogy lehet ezt feloldani, mit lehet tenni annak érdekében, hogy a múlt ne befolyásolja a jelenjüket, és merjenek szeretni?
2018. júl. 21. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

Hát ha valaki szerelmes, akkor már eléggé erős érzés ahhoz, hogy ne vegyen tudomást róla, talán még a szeretetet el tudja nyomni.

Nekem is van ilyen, egyik munkatársam, nem találnám okos dolognak nyomulni nála.

2018. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Én például tök racionális figura vagyok, mindent érzelmek nélkül megtudok oldani. Valamikor régen voltam szerelemes is kétszer, amire azt mondom, hogy igazi szerelem volt. Egyik esetben sem engem dobtak, tehát a szerelem elmúlt magától és én szakítottam. Azt valahogy, ahogy felnőttem ez a szerelem dolog nálam kihalt vagy a fene tudja. Jöttek-mentek a nők nálam és teljesen eltudtam az érzelmeket egy idő után hagyni feléjük. Lehet emiatt, hogy túl sok partnerem volt és soha nem akartam már komolyabb kapcsolatot, amiatt alakult ki ez bennem. Pont azt figyeltem, hogy sok kérdés van ellentetje ennek, hogy nem bír az istenért se érzelmek nélkül lenni valaki egy illetővel, ha nem akar tőle semmit csak dugni, akkor is belerakja az érzelmeket és nem megy másképp. Nekem ez megy, hogy teljesen ilyen lettem az évek alatt. 38F
2018. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Az esetek többségében ezt csak a másik oldal magyarázza be, hogy fél az érzelmeitől blablabla. Inkább az illetővel nem akar összejönni, bárhogy is fáj, ez van. Akit akar valaki, nem fog előle elfutni.
2018. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Ha valaki volt már szerelmes és egyértelműen megmondja neked, hogy beléd nem szerelmes, akkor szerintem nem teóriákat kéne gyártani, hanem elfogadni a válaszát az adott embernek.

Van összehasonlítási alapja, tudja mi a szerelem, és tudja, hogy feléd hogy érez. Légy egy kicsit realistább, jobb így, mint hiú ábrándokat kergetni egy olyan személlyel kapcsolatban aki nem azt érzi irántad, mint amit te iránta.

2018. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én voltam már nagyon szerelmes háromszor is. A vége az volt hogy megcsaltak az exükkel. Ami már a vicc kategória, komolyan mondom már csak olyan nővel tudnék nyugodtan együttlenni akinek nincs exe. Más esetben én is ezt csinálom hogy próbálok nem érezni, csupán csak szex miatt ismerkedni nőkkel. Ez van.
2018. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!