Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom, szeretne meghivni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom, szeretne meghivni egy bankszámlára, elfogadhatom?

Figyelt kérdés
Azt mondta ajándékként add nekem egy számlát bankkártyával amiröl nyugodtan költekezhetek (ö majd pénzt tesz rá) szerintetek elfogadhatom ?
2010. jún. 19. 08:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ajándék fognak ne nézd a lovát. Úgy megsérted ha nem fogadod el hogy az a kapcsolatod végét jelentheti.
2010. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2 honapja ismerem , de lehet hogy ö a Ö
2010. jún. 19. 08:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
két hónap után nagyon korainak érzem. tipikus próbálkozás arra, hogy utánfutót csináljanak belőled. ha ezt akarod, rajta.
2010. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Morcika83 ***** válasza:
100%
Úhhh ha ez igaz akkor nagyon kemény. Én sértésnek venném 2 hónap után. Olyan mint ha meg akarna venni.Ha ő nagy ő akkor meg ráértek ilyenekre. De azért elgondolkodtató hogy milyen férfi az ilyen........és hogy vajon rólad mit gondol.
2010. jún. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem akar megvenni szerintem inkább csak ellátni :) lehet csak megakarja mutatni hogy van anyagi háttere (bár látszik hogy van elég pénze) Attol félek lehet megakar kérni ezt pedig azért csinálja :/
2010. jún. 19. 08:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Kitartott akarsz lenni? Ki akarod használni, úgy, ahogy ő (a nagy Ő!) is téged? Csak rajta. :)
2010. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mért használnak ki ö engem ? Én még lehet nem készültem fel a házaságra :/ Pedig nagyon szeretem és jo a kapcsolatunk.
2010. jún. 19. 08:43
 8/15 A kérdező kommentje:
használna
2010. jún. 19. 08:43
 9/15 Morcika83 ***** válasza:

Már ne is haragudj de 2 hónap után...GONDOLKOZZ MÁR!!!!!!

Ha én szeretnélek, vagy fontos lennél nekem, fel sem ajánlanék ilyet, mert félnék hogy azt gondolod hogy qrvának nézlek......nagyon nagyon gondold át!

2010. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fogadjunk szőke vagy... Na, így kezdődik az elkurvulás....
2010. jún. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!