Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok utálna nyaralni, utazni, míg nektek az egyik kedvenc elfoglaltságotok lenne?

Figyelt kérdés
Addig nyaggatnátok, míg el nem megy veletek? Keresnétek valami kompromisszumot (pl. csak évente x alkalommal, x napra, x helyre)? Otthon hagynátok, ha annyira nem akarna menni, és inkább családdal/barátokkal mennétek?
2018. júl. 23. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ez a helyzet. Nyaggatna, valószínű válás lenne belőle. Na és minek mennék vele, ha végig rosszul érezném magam? Én sem erőltetek rá semmi olyat, amit ő nem szeret.

Van bőven olyan dolog, amit mindketten szeretünk. Azt együtt örömmel csináljuk.

2018. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan emberrel, aki úgy en block "utál utazni", szerintem nem igazán találnám meg a közös hangot, így nem lenne a párom. Az utazás ezer más dolgot is jelent, amik ha neki nem fontosak, akkor nem igazán illenénk össze.
2018. júl. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy nem lenne a párom, vagy otthon hagynám.
2018. júl. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lenne a párom. Imádok menni mindenfelé.
2018. júl. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én eleve nem jönnék össze ilyen emberrel.
2018. júl. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát annyira nem lenne drasztikus a dolog mivel én sem szeretek elutazni, de ha látom a páromon hogy nagyon menne vele tartanék.
2018. júl. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt/van, hogy én elképzelhetetlennek tartottam h az életben repülőre üljek. 7eve vagyunk, együtt a párommal, 4eves a gyerekünk. Neki van két nagyobb gyereke, és szeret utazni. Nyaralni én is, de utazni utalok. Ő ment egyedül vagy a nagyokkal üde oda repülővel pár napokra. 4-5max. Persze h ehetünk volna mi is a gyerekkel, de én ugye nem repülök.iden januárra foglalt kettőnknek jegyet egy rövid útra. Meg akkor is azt mondtam, Hogy biztos, hogy nem... Na előtte éjjel nem aludtam, nagyon kész voltam. De valahogy sikerült... Felszálltam. Csakis a gyerek miatt tettem, mert ő már nagyon szeretett volna repülni. Anyukám szintén ilyen fóbias, tőle vettem a sok hülyeséget át... Nem szannam ezt a saját gyerekemnek. Májusban voltunk már Máltán is a gyerekkel, és most is nyaralunk. Repülővel... Nem mondom h szeretem, de valamit valamiért.

Ha a párom menne ezek után is egyedül, nem lenne vele problémám. Nem korlátozzuk egymást.

Összegezve ő 6evig egyedül(vagy a nagy gyerekekkel) nyaralt.kozos nyaralás belföld volt, vagy ha külföld akkor autóval.

2018. júl. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én férjem is utál mindent, ami szórakozás. Egy strandra nem tudom elrángatni, nemhogy utazni. Úgyhogy évek óta nélküle megyek. Csak én és a gyerekek. Ha mozi,strand, vagy nyaralás, akkor már élből ccsupán négyőnkre tervezek.
2018. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A férjem szeret utazni, de sokkal kevesebb igénye van rá, mint nekem (plusz egy másik hobbija prioritást élvez nála időben és anyagilag is), így a kompromisszumos megoldást választottuk - évente 2x együtt utazunk el legalább 1-1 hétre, én meg még ezen kívül elutazom egy évben többször (idén 4-nél tartok, de még van kettő tervben) a barátaimmal vagy egyedül hosszú hétvégére vagy pár napos kiruccanásra (amennyit a szabadságom enged). Ha egyáltalán nem szeretne utazni, akkor nem erőltetném rá, nem nyaggatnám, semmi értelmét nem látnám annak, hogy ő szenvedjen, amíg én jól érzem magam. Ezer másik dolgot tudunk együtt csinálni, van más közös hobbink.
2018. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!