Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, van ötletetek?

Figyelt kérdés

10 éve vagyok a férjemmel, első kapcsolata mindkettőnknek. Már két év után kezdtünk eltávolodni egymástól, ő egész nap csak a gépet nyúzta, én meg csináltam a háztartási dolgokat. Néha volt jobb időszakunk, amikor úgy éreztem talán van még értelme ennek, de már most ismét régóta olyan, mintha csak testvérek lennénk, élünk egymás mellett. Nem nagyon tudunk miről beszélgetni, és nem is látnám, hogy próbálkozna. Én mindig úgy tettem, mintha ez így rendben lenne, próbáltam nyitni, ha ő nem beszélt, akkor próbáltam én mondani valamit, hogy ne legyünk teljesen csendben, vagy próbáltam programokat szervezni, hátha rendbe lehet még hozni ezt, de mind hiába. A szexuális életünk erőltetett, én már azt se bánnám, ha sosem feküdnék le egymással, fájdalmas az együttlét nekem, alig várom, hogy vége legyen. Eddig úgy gondoltam, ha azt színlelem, hogy boldog az életünk, akkor az is lesz, de már most úgy érzem nem bírom tovább, egyszerűen megfulladok. Felőröl az egész helyzet.

Mit gondoltok, lehet még ebből valami?


2018. júl. 28. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
válj el
2018. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha nagyon erős a szándék mindkettőtökben, hogy folytatni akarjátok, akkor lehet belőle valami. De akkor is csak lehet, mert ha nagyon eltérő az életmódotok, gondolkodásotok, szexuális igényeitek, akkor nem lesz. Félre kellene tenni a színészkedést, és nagyon őszintén beszélni arról, együtt akartok-e maradni. Mert így tényleg nincs értelme.
2018. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak rajtatok múlik, lesz-e még ebből boldog házasság. Valamiért úgy döntöttetek, hogy összekötitek az életeteket. Megígértétek egymásnak, hogy ott lesztek a másik mellett jóban és rosszban. Először is, irány a nőgyógyász! Ha fájdalmas az együttlét, azt fertőzés is okozhatja. Kérdezd meg a férjedet, hogy ő mit gondol a kapcsolatotokról.
2018. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha valaki kíváncsi lenne rá már elváltunk még a kérdés után nem sokkal beszéltük meg, hogy ennek nincs így értelme tovább.

Azóta megtaláltam az igazit, nem húztuk sokáig az időt, már házasok vagyunk és van egy gyönyörű kislányunk. Életem legjobb döntése volt, hogy ki mertem lépni abból a házasságból. 😊

2022. máj. 23. 23:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!