Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van két gyerekünk,15 és 17 évesek, egyszerű melósok vagyunk mind ketten dolgoztunk, kölcsön, lakás, csendben el éppen hogy elvoltunk, de most örököltem egy házat alul üzletek, fent irodák, legfelül lakások, álmomban sem gondoltam erre, és lassan eszmélek rá, hogy végre azt tehetném amit mindig is akartam, élhetnék, utazhatnék, pihenhetnék családdal együtt, de a feleségem "szeretne gyerekeket még amíg lehet" mert ö mindég nagy családot akart, én nem akarok többet mert ezekkel is elég a gond volt idáig, élvezni akarom a lehetőséget, addig jutottam, hogy elválok, de akkor osztozkodni kellene, arra is gondoltam lefizetem az orvost, adna igazolást, hogy nem lehet gyermekem, de akkor meg ö válna, kíváncsi volnék a véleményeitekre
2018. júl. 28. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az örökségből nem kell osztozkodni váláskor, csak megemlítem.
2018. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az örökség csak téged illet. A házasságban szerzett vagyon kell megosztani. Ha nem tudtok a gyerekvállalásban megegyezni, abból tényleg válás lesz. Persze kérdés, talál-e a feleséged olyan pasit, aki majd gyereket nemz neki.
2018. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ági vagyont max örökölni lehet. Ha azon filózol, hogy eladod és kirúgnátok a hámból, inkább ne. Ha olcsóbb, ahol laktok fentartásilag, akkor add ki albiba, ha az örökséged fenntartása olcsóbb, akkor költöztek be szerintem.

32/f

2018. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ti házastársak, vagy ellenségek vagytok? Meg kell egyezni, nem egymás háta mögött fondorlatoskodni.
2018. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!