Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unalmas a kapcsolatunk. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas a kapcsolatunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom mindig mindenhez fáradt, alig mozdulunk ki. Majdnem minden délután alszik egyet, utána kb csak az ágyban fekszünk és annyi. Hiába mondom, hogy nekem nem erre van szükségem, és igényem lenne egy kis kimozdulásra, semmi nem változik. Néha elmegyünk kajálni, de kb ennyi a közös program. Már kezdek nagyon belefáradni ebbe az egészbe. 26 éves férfi létére olyan, mint egy életunt nagypapa. Én 21 éves vagyok, nyilvan jólesne néha bulizni vagy beülni valahova. De vele ez szinte lehetetlen.
2018. aug. 10. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ő nem fog megváltozni. Ha neked ez nem tetszik, akkor dobd ki. Mert ennek úgy sincs semmi értelme.
2018. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Könnyen lehet hogy ő a munka miatt fáradt, persze 21 évesen benned tombol az energia, ez normális, majd közelebb a 30hoz fokozatosan belassul az ember általában...

Na de ez alkati kérdés is, és ti ezen csúsztok el.

Legyen egy őszinte, hosszas beszélgetésetek, ha eddig még nem volt. Ne általánosságokban, hanem konkrétumokban beszélj: milyen gyakran, milyen féle programokra akarnál menni, mi az ami őt is érdekli?

Ha tudsz kmromisszumot kötni vele így, szuper.


Ha nem változik a beszélgetés után se semmi, nem vagytok egymás típusai - van ilyen.

2018. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
És akkor miért vele jöttél össze? Mert kényelmes volt?
2018. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Szakíts, ezzel neki is jót teszel hidd el. Nekem legalábbis jót tett... 24f
2018. aug. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Mond el neki, hogy téged zavar a folytonos otthonlét. Szeretnél vele programokat csinálni. Ha meg nem érdekli, akkor lapát. Elég unalmas lesz az életed mellette.
2018. aug. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából azért is furcsa, hogy ilyen lett, mert régebben, a kapcsolatunk előtt nagy bulizós volt. A heti 2 buli volt a minimum...
2018. aug. 11. 07:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Át tudom érezni a helyzeted. A barátom 23 éves, de állandóan csak aludna meg kockulna. Én nem vágyom őrült bulikra, de jó lenne elmenni ide-oda, programokat csinálni, utazgatni. Akármilyen ötletet vetek fel, semmihez nincs kedve, semmi nem érdekli. Egy filmet nem tudunk együtt megnézni, mert semmi sem érdekli.

Amikor összejöttünk, és az első jó pár évben nem volt ilyen probléma, elvoltunk, de nagyon fiatalon jöttünk össze, és mindketten sokat változtunk, 8 éve vagyunk együtt és együtt is élünk. Ti mióta vagytok kapcsolatban?

2018. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi még csak két éve, és már ez van..mi sem nagyon nézünk meg egy filmet sem, még a tv-ben sem, nemhogy például moziban, mint a normális fiatal párok..
2018. aug. 11. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!