Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz vagyok?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a barátommal. Ő dobbantott volna a barátaihoz, miután engem berángatott a városba. Mérges voltam és megbántottam. Lesz.aroztam vmit ami neki fontos. Erre fogta felugrott és elrohant. Én persze totál kiakadtam, én sose hagyon úgy egyedül h nem szólok hozzá. És már volt ilyen korábban is. Akkor két napig nem szólt hozzám, úgymond leckéztetés.

Na mindegy, jelen pillanatban nem volt erőm ehhez újra. Iszonyat kivoltam akadva, és irtam ha most azonnal nem jön vissza akkoe elmegyek és soha többé nem jövök vissza. Erre visszajött. Na mindegy, ez azért egy elég alja zsarolás volt tőlem, és ő észre sem vette. Nem tudom h van-e értelme a dolognak.


2018. aug. 20. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
K*rvára nem értem,na mindegy.
2018. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megldható, hogy újult erővel, magyarul leírd a problémát?
2018. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarul akk az van hogy beràngatott a városba vmiért és akkor ott voltak a baràtai akikhez huzott téged meg egyedül hagyott?Mert ha ez igy van akkor a barátod gàz .
2018. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ez a Felnőtt párkapcsolatok kategoria,nem jó helyre írtad ki a dedós kerdesed!
2018. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy marha a srác, hogy ezek után visszajött, ott kellett volna hagynia téged a búsba, zsarolgasd azt, akinek két anyja van. Sebaj, hamarosan úgyis rájön, hogy jobban jár, ha megkíméli magát egy hozzád hasonló hisztis és önuralomra képtelen bunkó perszónától.
2018. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak egy icipicit dilinyós vagy, de ő is, úgyhogy no problem.
2018. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!