Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Normális?

Figyelt kérdés
A párom olyan furcsa mikor összeveszünk nagyon csunyán tud velem beszélni akkor képes nagyon sértő dolgoka mondani akkor is ha semmin veszekszünk de utánna eltelik 5perc és annyira kedves velem és utánna normális bocsánatot kér és egy jo darabig nem is veszünk össze . Szerintetek ez normális hogy csunya ennyir dolgokat mond mikor felkapja a vizet ? Szidni szokta az anyám meg ilyenek de utánna tényleg nagyon normális és soha nem bántott és nem is fog tudom csak ilyenkor szavakkal . Ti mit tennétek a helyembe? Elviselnétek?
2018. aug. 22. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Pont az èn párom is ilyen,amikor ideges sérteget a düh hozza ki ezeket a dolgokat de nem gondolja komolyan.
2018. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Te úgy néz ki , hogy elviseled.
2018. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos néha én is szoktam csinálni hasonlóakat, ha nem is ennyire durván, nem ikrek a csillagjegye véletlenül??

Próbáld nem túlságosan a szívedre venni, amit ilyenkor mond...

2018. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom nekem ez nem férne bele.

Nálam nincs olyan, hogy szeretlek szeretlek, jaj gond van hát a kurv.. anyád majd megint szeretlek mert épp nincs agybajom.

Ha gond van akkor is úgy kommunikáljuk már le, hogy közben is szeret s nem sérteget vagy alacsonyodik le addig, hogy próbál érzelmileg belém rúgni.

2018. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Téged minősít, hogy egy ekkora tahóval vagy együtt.
2018. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ikrek? És? Nem mintha hinnék ilyen f-szságokban, de! Nálunk a Rák párom szokott néha csúnyákat mondani, én az Ikrek pedig az intelligens vitát tartom jó problémamegoldásnak. Amúgy is azt írják az Ikrekről, hogy kiemelkedően okosak, az meg paradox azzal, hogy csúnyán veszekedne.
2018. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!