Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékennyé akartam tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akartam tenni a párom a legjobb barátjával, de végül nagyon bejön?

Figyelt kérdés

Szóval.. Azt érzem h mostanában megromlott köztünk a kapcsolat a párommal(mondtam neki is) ,mert mem érzem azt hogy értékelne eléggé, nehezen mutatja ki az érzéseit.Ezert a legjobb baratjának irogattam, hogy majd felfigyeljen rám és figyelmesebb legyen , de végül jobban megtetszett, megfogott mint a baratja mint a párom.

Most nem tudom, mit tegyek!



2018. aug. 23. 01:06
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Hát igen, aki a kapcsolata jobbá tétele helyett ilyen dedós, debil játékokat játszik, az ne csodálkozzon. :)

"Párod" helyében meg azonnal lapátra tennélek. Ne haragudj, de a viselkedésed alapján nem is érdemelsz több figyelmet.

2018. aug. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bence_ ***** válasza:
86%
Játszmázasok csak szét szedik a kapcsolatot, egy csomó energia ami kifelé visz.
2018. aug. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Rossz módszert választottál. El kellett volna beszélgetned a barátoddal,hogy mi a háttere annak,hogy Te ezt érzed. Lehet,hogy csak simán nem olyan ölelgetős, babusgatós, puszilgatós, áradozós.Ennek ellenére szerethet.


Az a helyzet amiről írsz, simán odavezethet,hogy két szék közül a földre esel.


A pasikat egyébként se érdemes féltékenységgel tesztelni ilyen módon, nem vevők rá.

2018. aug. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Le fog qrni a barát aztán lapát. Kapcsolatod sem lesz és egy barátságot is sikerül tönkrevágni. Gratula!
2018. aug. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Mit keres már megint egy tini kérdés a felnőtt párkapcsolatok kategóriában?
2018. aug. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
ma 06:42 Tini kérdés? Ez még negyven feletti nők is eljátsszák és sok mást is.
2018. aug. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha a barátnőm féltékennyé akarna tenni vagy játszmázna velem akkor első dolgom lenne hogy megcsalnám aztán kidobnám a pcsába.
2018. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod mit érdemelnél, kérdező? Azt, hogy a barátod is kidobjon és a barátja se szóljon többet hozzád, bár azt is megérdemelnéd, hogy előtte még meg is alázzon valahogy mind a kettő. Undorító vagy és a játszmázásod is gusztustalan. Ásd el magad, más tanács nincs erre a helyzetre.
2018. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes, hogy ezek az elba52ott játszmázások szinte kivétel nélkül női részről történnek.
2018. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!